کمينه  
يکشنبه, آذر 24, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
تا پایان سال هیچگونه کمبودی برای تامین اقلام اساسی نخواهیم داشت  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه5

تا پایان سال هیچگونه کمبودی برای تامین اقلام اساسی نخواهیم داشت

            به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه5 حمیدرضا نوری در نشست خبری با اصحاب رسانه در خصوص میزان توزیع اقلام اساسی در استان گفت: در نوروز امسال در خراسان رضوی و 9 استان کشور 47 هزار تن شکر سفید برای مصارف صنف، خانوار و صنعت توزیع کردیم و با شروع ماه مبارک رمضان نیز حدود 20 هزار تن دیگر را نیز توزیع کردیم.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 گفت: در حال بیش از 8000 تن دیگر شکر سفید آماده تحویل داریم و 22 هزار تن شکر خام نیز در حال تصفیه است.

            نوری با بیان اینکه هیچگونه کمبود شکر در بازار نداریم، بیان کرد: خوشبختانه بازار نیز شکسته و قیمت این کالا از 8000 تومان به 5100 تومان رسیده است، همچنین تا پایان سال در تامین اقلام اساسی (شکر، برنج و روغن و...) هیچ کمبود و نگرانی نخواهیم داشت.

            وی در خصوص علت افزایش قیمت شکر در ابتدای ماه مبارک رمضان، تصریح کرد: بخشی از علت این موضوع به شبکه توزیع باز می‌گردد، اصلاح شبکه توزیع صورت گرفته و خوشبختانه در این رابطه هیچ مشکلی نداریم.

            مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 در خصوص افزایش قیمت ماکارونی، تاکید کرد: قیمت گندمی که برای صنعت و صنف بود از حالت یارانه‌ای 900 تومانی خارج شده و به یارانه 1850 تومانی افزایش پیدا کرده است به همین دلیل شاهد افزایش قیمت ماکارونی بوده‌ایم.

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس