کمينه  
يکشنبه, آذر 17, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
خرید تضمینی دانه های روغنی استان از شهرستان سرخس آغاز شد  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

خرید تضمینی دانه های روغنی استان از شهرستان سرخس آغاز شد

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5؛ حمیدرضا نوری مدیرعامل این شرکت  ضمن اعلام خبر گفت: در سال جاری و با تمهیدات انجام شده بالغ بر 15 مرکز و انبار تعاون روستایی در سطح استان نسبت به خرید تضمینی
دانه های روغنی اقدام و پس از اتمام فرآیند خرید، محصول خریداری شده را جهت استحصال به کارخانجات روغن کشی ارسال خواهند کرد.

وی افزود : پیش بینی می شود افزون بر 7800 تن کلزا در استان تولید و به مراکز خرید تحویل داده شود.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 در خصوص قیمت خرید تضمینی دانه های روغنی اضافه کرد: دانه های روغنی کلزا با احتساب 2 درصد ناخالصی و 10 درصد رطوبت با قیمت پایه 34 هزار و 398 ریال و گلرنگ نیز با احتساب 2 درصد ناخالصی و 9 درصد رطوبت با قیمت 29 هزار و 590 ریال خریداری خواهد شد.

نوری درباره شرایط خرید نیز گفت : کشاورزان نجیب و صبور استان  قبل از اقدام به تحویل محصول خود به مراکز خرید تضمینی باید نسبت به ثبت مشخصات در سامانه پهنه بندی سازمان جهاد کشاورزی و نیز افتتاح حساب در بانک کشاورزی اقدام نمایند.

وی در خصوص میزان خرید تضمینی دانه های روغنی در سال گذشته نیز گفت: در فصل خرید تضمینی دانه های روغنی در سال 97 بالغ بر 7024 تن دانه روغنی کلزا به ارزش ریالی 194 میلیارد و 823 میلیون در غالب 1305 محموله و نزدیک به 290 تن دانه های روغنی گلرنگ به ارزش ریالی 5 میلیار و 352 میلیون ریال خریداری شده بود

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس