کمينه  
يکشنبه, آذر 17, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
آرامش نوروزی با تمهیدات ویژه تامین نان و اقلام اساسی در مشهد  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

آرامش نوروزی با تمهیدات ویژه تامین نان و اقلام اساسی در مشهد

همزمان با تعطیلات نورورزی نان ماکول و با کیفیت و اقلام اساسی مورد نیاز بیش از 6 میلیون زائر و مجاور حضرت رضا علیه الاسلام تامین و خدمت رسانی به موقع و مطلوب انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5؛ قامتی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری خراسان رضوی در اولین بازدید کاری خود در سال 98 با حضور در مجتمع سیلوی شهید رواقی مشهد گفت: با توجه به اهمیت خدمات تعریف شده در مجموعه شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 از جمله سیاست گذاری در جهت تامین و
ذخیره سازی گندم و کالاهای اساسی مردم و با توجه به بهره گیری بیش از 1 میلیون 700 هزار تن ظرفیت ذخیره سازی لزوم برنامه ریزی تمهیدات ویژه در راستای پدافند غیر عامل در این حوزه از اهمیت ویژه و خاصی برخوردار است.

وی با اشاره به بحران های ایجاد شده در پی وقوع سیل در برخی نقاط کشور گفت : آشنایی کامل با پنج اصل اساسی پدافند غیر عامل یعنی بازدارندگی ، کاهش آسیب پذیری، تداوم فعالیت های ضروری ، افزایش پایداری ملی و مدیریت بحران تنهای بخشی از وظایف مدیریت کلان مجموعه می باشد.

قامتی همچنین از آمادگی کامل استانداری خراسان رضوی در جهت افزایش همکاری برای پیشبرد سیاست های ابلاغی در حوزه پدافند غیرعامل ، با تجهیز امکانات و هماهنگی روزافزون با دستگاه های اجرائی خبر داد.

در ادامه این دیدار مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 با اشاره به حجم جمعیت زائر و مجاور در مشهد مقدس و در ایام نوروز گفت : با تمهیدات انجام شده نوروزی همچون تعیین بیش از 150 واحد نانوائی کشیک در مشهد و مبادی ورودی شهر توانستیم نان ماکول و دیگر اقلام اساسی مورد نیاز بیش از 6 میلیون زائر و مجاور را تامین کنیم.

نوری اضافه کرد: این شرکت از سال گذشته و تا کنون و پیرو سیاست های ابلاغی شرکت بازرگانی دولتی ایران بخش عظیمی از شکر مورد نیاز دیگر استان های کشور را تامین نموده است.

وی استاندار بودن و تجهیز مراکز نگهداری گندم و دیگر کالاهای اساسی استان را یکی از مهمترین اقدامات مورد پایش همیشگی شرکت در راستای پدافند غیرعامل برشمردو افزود: تهیه برنامه های اجرائی پدافند غیر عامل در راستای نگهداری با استاندارد های کیفی ذخیره سازی گندم و دانه های روغنی و دیگر کالاهای اساسی در مراکز ذخیره سازی استاندارد و مکانیزه تنها بخشی از اقدامات این شرکت می باشد.

 

 

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس