کمينه  
جمعه, آذر 15, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
پیام نوروزی مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه5  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

نوروز بمانید که نوروز شمایید                                                                                آغاز شمایید و سرانجام شمایید

 

با سلام و احترام

نوروز باستانی ترنمی از عشق و زیبایی ، تجلی گر حال و احوالی نو و بیدار کننده دلهای خداجوست. نوروز ارمغان بهار است و بهار  یادآور تولدی دوباره ، سرآغاز شکفتن و روئیدن و سبز شدن.

اکنون که همراه بهار و در سایه توجهات خاصه حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا له الفدا و هشتمین شمس آسمان امام و ولایت، و ولی نعمتمان حضرت رضا علیه السلام جان و دل را نو میکنیم، از خداوند رحمان تحول و سلامت و شکوفایی را برای همه مردم ایران به خصوص همکارانم در شرکت آرزو می کنم.

سالی که گذشت در پرتو منویات مقام معظم رهبری و سیاست گذاری های امیدبخش دولت تدبیر و امیدو جهد و سخت کوشی تمامی خادمین شما مردم عظیم الشان در این شرکت ، سالی سرشار از موفقیت در تمامی حوزه های عملکردی بود.

خرید تضمینی موفق گندم و دانه های روغنی،  کسب عنوان برتر در جشنواره شهید رجائی و دریافت لوح و تندیس جشنواره ، کسب عنوان برتر در حوزه ایثارگران، کسب عنوان برتر در ستاد اقامه نماز استان و کسب عنوان برتر در حوزه تکریم ارباب رجوع در بین دستگاه های اجرائی استان تنها بخشی از موفقیت های حاصله از مجاهدت های خالصانه همکارانم در شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه  پنج می باشد.

اینجانب باردیگر ضمن تقدیر از کلیه خدمات و زحمات تمام عزیزان و تبریک نوروز  باستانی و فرارسیدن سال جدید، از درگاه احدیت شادی و سلامت و موفقیت تمامی مردم ایران زمین به خصوص مردم نجیب خطه خورشید ، استان های خراسان را   آرزو دارم.

 

 

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس