کمينه  
يکشنبه, آذر 24, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
هیچ گونه کاستی در تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم نداریم  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

عضو هیات مدیره شرکت بازرگانی دولتی ایران :

هیچ گونه کاستی در تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم نداریم

 

 

در حوزه بازرگانی داخلی و تامین کالاهای اساسی همچون گندم و آرد و نیز برنج، روغن و شکر هیچ گونه کاستی و کمبودی وجود ندارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 : حسین ایرانشاهی عضو هیات مدیره و معاون اداری و مالی شرکت بازرگانی دولتی ایران در نشست مسئولین ایثارگران این شرکت که در مشهد برگزار شده بود گفت: با اقدامات صورت گرفته و تمهیدات اندیشیده شده در حال حاضر کمترین دغدغه ای در حوزه تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم همچون گندم و آرد و نیز روغن، برنج و شکر در کشور نداریم.

وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر کشور از ذخیره مطمئن گندم برخوردار است افزود: با توجه به این اطمینان در برخورداری از ذخایر مناسب گندم ، تمهیدات لازم جهت ورود به فصل خرید تضمینی گندم پیش رو نیز اندیشیده شده است.

ایرانشاهی با بیان اینکه فصل خرید تضمینی از اواخر اسفند ماه و یا اوایل فروردین از استان خوزستان آغاز خواهد شد ابراز امیدواری کرد: با توجه به پیش بینی های صورت گرفته و بارش رحمت الهی فصل خرید تضمینی گندم آتی پر بارتر از سال گذشته خواهد بود.

عضو هیات مدیره شرکت بازرگانی دولتی ایران به آمادگی کامل استان ها و شرکت های غله و خدمات بازرگانی مناطق کشور جهت ورود به عملیات خرید تضمینی گندم اشاره کرد و افزود: در حال حاضر کلیه بخشنامه ها و آئین نامه های این امر ابلاغ و تجهیز مراکز خرید صورت گرفته است.

بهره گیری از سامانه های موجود جهت حذف دست دلالان و واسطه ها و نظارت مستقیم بر فرایند خرید گندم با کیفیت از جمله اقداماتی است که برای شروع فصل خرید تضمینی گندم به عنوان یکی از مهمترین عملیات های اقتصادی کشورصورت گرفته است .

 

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس