کمينه  
سه شنبه, آذر 19, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
همایش مسئولین ایثارگران و فرماندهان بسیج شرکت بازرگانی دولتی ایران در مشهد برگزار شد  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

همایش مسئولین ایثارگران و فرماندهان بسیج شرکت بازرگانی دولتی ایران در مشهد برگزار شد

 

نشست هم اندیشی مشاورین، مسئولین ایثارگران و فرماندهان بسیج شرکت بازرگانی دولتی ایران و شرکت های غله و خدمات بازرگانی مناطق و استان های کشور در مشهد مقدس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 : این نشست با حضور ایرانشاهی عضو هیات مدیره و معاون اداری و مالی ، شریف پور مشاور مدیرعامل و مدیر کل حوزه معاون وزیر، طباطبایی مشاور مدیر عامل در حوزه رسانه و روابط عمومی، مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 و مسئولین ایثارگران و فرماندهان پایگاه های مقاومت شرکت بازرگانی دولتی ایران و شرکت های غله و خدمات بازرگانی مناطق و استان های کشور برگزار گردید.

در این نشست ایرانشاهی عضو هیات مدیره و معاون اداری و مالی شرکت بازرگانی دولتی ایران با اشاره به قانون جامع ایثارگران گفت : این قانون در ستاد نصب العین خدمت رسانی به ایثارگران قرار گرفته است و مسئولین این حوزه باید با استخراج قوانین مرتبط با امور استخدامی و حقوقی و دیگر قوانین جزئی و ابلاغ آنها به سایر استان ها اقدام نمایند.

در این نشست همچنین آقایان محسنی مشاور مدیر عامل و مسئول ایثارگران و سلحشور فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شرکت بازرگانی دولتی ایران ، نوعی مدیر امور اداری و مسئول ایثارگران شرکت غله منطقه 5 ، برکت مشاور مدیر عامل و مسئول ایثارگران شرکت غله منطقه 4، باقری فرمانده پایگاه مقاومت منطقه 2 و قنبری فرمانده پایگاه مقاومت منطقه 6 به بیان گزارش عملکرد پرداختند.

در پایان این نشست هم اندیشی از زحمات و خدمات مشاورین و مسئولین ایثارگران و فرماندهان بسیج شرکت های غله و خدمات بازرگانی مناطق و استان های کشور تقدیر و تجلیل شد.

 

 

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس