کمينه  
يکشنبه, آذر 17, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
جشن چهل سالگی انقلاب برگزار شد  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

جشن چهل سالگی انقلاب برگزار شد

در روزهای پایانی بهمن ماه ، و در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب جشن با شکوه پیروزی انقلاب با حضور خانواده بزرگ شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 این جشن با حضور جمع کثیری از کارکنان و خانواده مدیران و کارکنان شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 در مجتمع توانبخشی فتح المبین برگزار گردید.

در این مراسم حجه الاسلام و المسلمین احمدی پناه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهادکشاورزی استان خراسان رضوی به بیان نکاتی از ثمرات انقلاب شکوهمند اسامی در کشور و منطقه پرداختند .

در ابتدای این مراسم حمیدرضا نوری مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 ضمن خوش آمدگویی و تبریک فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب پیشرفت های هر روزه کشور در عرصه های سیاسی ، نظامی ، استراتژیک و کشاورزی را مرهون از خودگذشتگی های شهیدان اتقلاب، دفاع مقدس و شهیدان والامقام مدافع حرم دانسته و یاد ایشان را گرامی داشت

این مراسم که با اجرای برنامه های شاد و مفرح همراه بود با اهداء جوایز برگزیدگان مسابقات ورزشی و فرهنگی که همزمان با آغاز دهه فجر انقلاب برگزار شده بود به پایان رسید

 

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس