کمينه  
سه شنبه, آذر 19, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
مدیران شرکت های غله بخشی از مدیران استراتژیست کشور در حوزه پدافندغیرعامل اند  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

مدیران شرکت های غله بخشی از مدیران استراتژیست کشور در حوزه پدافندغیرعامل اند

مدیران شرکت های غله و خدمات بازرگانی با توجه به وظیفه ماهوی خود در تامین ، نگهداری ، توزیع و نظارت بر کالاهای اساسی مایحتاج مردم بخشی از بدنه مدیران استراتژیست کشور در حوزه پد ا فند غیرعامل به شمار می آیند.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 ؛ علیرضا قامتی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری خراسان رضوی در بازدید از مجتمع سیلوی شهید رواقی مشهد، مهمترین محورهای پدافند غیرعامل در حوزه عملکرد شرکت غله و خدمات بازرگانی را  تشریح کرد.

وی با بیان اینکه یکی از مهمترین عوامل اهتمام به پدافند غیرعامل افزایش بازدارندگی است گفت: شرکت غله و خدمات بازرگانی با خرید به موقع گندم به عنوان اصلی ترین ماده غذایی سفره مردم و ذخیره سازی و نگهداری مناسب آن طی برای چندین ماه در سال، طی سالیان اخیر توانسته است این اصل مهم پدافند غیرعامل را جامه
عمل بپوشاند.

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری خراسان رضوی در ادامه افزود : پراکنش مناسب سیلوهای ذخیره سازی گندم و انبارهای کالاهای اساسی در استان از دیگر اقدامات مهم این شرکت است که توانسته ضریب آسیب پذیری در مواقع بحران احتمالی را به کمترین میزان ممکن برساند.

قامتی افزود : مدیران شرکت های غله و خدمات بازرگانی در سطح استان و منطقه به عنوان مدیران استراتژیست نظام باید با نگاه کلان به مسائل اقتصادی و اجتماعی در حوزه کاری خود برخورد نمایند.

وی اضافه کرد: در اختیار داشتن بانک اطاعاتی از کلیه دارایی های استان که میتوانند در شرایط الزام به مدیران کمک نمایند بخشی از وظایف ایشان در راستای پدافند غیر عامل است.

در ابتدای این دیدار حمید رضا نوری مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 نیر به شاخص ترین اقدامات شرکت در راستای پدافند غیر عامل پرداخت و گفت : یکی از مهمترین این اقدامات بهره گیری از حمل و نقل جاده ای و اتصال خط ریلی کشور به دو سیلوی بزرگ استان با ظرفیتی بالغ بر 180 هزارتن می باشد.

وی با اشاره به هجمه ها وتحریم های  اقتصادی افزود: طی سال جاری با استفاده از سامانه پهنه بندی و جلوگیری از سودجویی دلالان و نیز حذف واسطه گری و پرداخت به موقع وجه گندم خریداری شده توانستیم مانع از ایجاد نارضایتی و نگرانی های ممکن در راستای پرداخت مطالبات گندمکاران شویم.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 در ادامه به برخورداری استان از 30 کارخانه آرد با تکنولوژی نوین آردسازی اشاره کرد و گفت: امیدواریم با توجه به پتانسیل عالی حوزه صنعت آرد راه کارهای مناسبی در راستای اجرایی شدن صادرات این ماده غذایی اندیشیده شود.

 

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس