کمينه  
جمعه, آذر 15, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
آغاز به کار سامانه فروش آرد مصارف صنف و صنعت و نانوایی های آزادپز  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

آغاز به کار سامانه فروش آرد مصارف صنف و صنعت و نانوایی های آزادپز

همزمان با فرارسیدن آذر ماه سال جاری سامانه سراسری فروش آرد مصارف صنف و صنعت و نانوایی های آزادپز در استان خراسان رضوی آغاز به کار خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 ؛ حمیدرضا نوری در جلسه توجیهی کاربرد این سامانه که با حضور نمایندگانی از دستگاه های اجرائی، نظارتی و نهادهایی همچون اتحادیه نانوایان و انجمن صنفی کارخانجات آرد برگزار شده بود گفت : سامانه فروش آرد 9000 ریالی مورد مصارف صنف و صنعت و آزادپز با هدف نظارت ، شفافیت و رعایت حقوق شهروندی از ابتدای آذر ماه در استان خراسان رضوی آغاز به کار خواهد کرد.

وی با بیان اینکه ایجاد فضای رقابتی در تولید آرد با کیفیت بالاتر از دیگر مزایای برخورداری از این سامانه می باشد افزود: از ابتدای ماه آینده واحد های نانوایی آزادپز و صنایع کیک و کلوچه ، نان های صنعتی و همچنین دیگر صنایع آردبر همچون دیگر
واحد های نانوایی یارانه ای تنها از طریق سامانه قادر به خریداری آرد مورد نیاز خود  خواهند بود.

نوری افزود : با توجه به اهمیت استراتژیک گندم و آرد و نان در سبد غذایی خانوار و همچنین در راستای تامین امنیت این مهم ، پایش ، بررسی ، نظارت بر چرخه تولید و توزیع گندم و آرد با بهره گیری  از این سامانه سامانه لازم و واجب خواهد بود.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 تحقق دولت الکترونیک را از دیگر مزایای برخورداری و استفاده از این سامانه عنوان کرد و گفت : با آغاز پروسه خرید گندم و آرد مصارف صنف و صنعت و نیز نانوایی های آزادپز با سهولت و حذف برخی مراجعات اداری همراه می گردد.

نوری در ادامه با تاکید بر اینکه هیچ گونه اعمال نظر و تغییری در میزان خرید آرد این واحدها از کارخانجات آرد صورت نخواهد گرفت افزود: در این راستا و برای بهره گیری مناسب و به موقع از این سامانه باید اطلاع رسانی مستمر توسط دستگاه های مرتبط با سامانه صورت پذیرد.

وی گفت : بهره گیری از سامانه جامع فروش آرد صنف و صنعت و آزادپز ها تنها با افتتاح حساب در بانک سپه و همچنین ثبت نام مصرف کنندگان و تولید کنندگان در این سامانه به ادرس اینترنتی https://eflour.ir  امکان پذیر می باشد .

 

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس