کمينه  
پنجشنبه, مهر 25, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
خدمت رسانی فوق العاده 45 واحد نانوائی در روزهای پایانی ماه صفر  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

خدمت رسانی فوق العاده 45 واحد نانوائی در روزهای پایانی ماه صفر

با نزدیک شدن به روزهای پایانی ماه صفر ، تمهیدات ویژه تامین نان زائرین و مجاورین در مشهد مقدس ابلاغ گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 حمیدرضا نوری مدیر عامل این شرکت گفت : در روزهای پایانی ماه صفر و ایام عزاداری شهادت حضرت رسول (ص) امام حسن و امام رضا علیهم السلام و با توجه به گسیل انبوهی از مشتاقان به مشهدالرضا بیش از 45 واحد نانوئی در رینگ اطراف حرم و مسیرهای منتهی به شهر و نیز کمپ های استقرار زائرین بصورت فوق العاده به پخت نان و خدمت رسانی به زائرین و مجاورین مشغول خواهند بود.

وی افزود : همچنین در این ایام تمهیدات لازم جهت ارتقای سطح بهداشت فردی و محیطی و نیز تلاش در جهت افزایش کیفیت نان مشهد به کلیه واحدهای نانوائی سطح شهر ابلاغ گردیده است.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 ضمن تاکید بر لزوم حفظ شئونات و تکریم زائرین توسط واحد های نانوائی افزود : تمامی واحد های پخت نان در این ایام وظیفه دارند با توجه به محدودیت های ترافیکی در این ایام نسبت به خرید به موقع آرد مورد نیاز خود اقدام نمایند .

نوری تامین و حمل به موقع گندم مورد نیاز کارخانجات آرد استان را بخش دیگری از تمهیدات اندیشیده شده در روزهای پایانی ماه صفر در استان خراسان رضوی و مشهد عنوان کرد و گفت : گندم مورد نیاز کارخانجات آرد نیز جهت تامین ذخیره آرد مورد نیاز واحد های نانوائی تامین و ارسال گردیده است.

وی با بیان اینکه در این ایام شاهد محدودیت های ترافیکی در محدوده حرم رضوی خواهیم بود افزود : با هماهنگی های صورت گرفته با دستگاه های ذی صلاح تامین گندم و آرد و حمل آن ها به کارخانجات آرد و نیز نانوائی های شهر به سهولت انجام پذیر خواهد بود.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 اضافه کرد : با توجه به اینکه بخشی از زائرین با پای پیاده به مشهد مقدس مشرف خواهند شد اقدامات لازم جهت تامین آرد و نان مواکب بین راهی منتهی به مشهد نیز اندیشیده و ابلاغ کردیده است.

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس