کمينه  
چهارشنبه, دي 26, 1397
 
 
 
 
 
   
     
 
نشست هم اندیشی بررسی راهکارهای مقابله با تحریم برگزار شد.  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

با همت شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5؛

نشست هم اندیشی بررسی راهکارهای مقابله با تحریم برگزار شد.

نشست هم اندیشی بررسی راهکارهای مقابله با تحریم در حوزه گندم و آرد با حضور صاحبان صنایع آردسازی،سیلوداران و اتحادیه نانوایان به عنوان بخش خصوصی و با همت شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 حمیدرضا نوری مدیر عامل این شرکت ضمن اشاره به موقعیت اقتصادی کشور وتحریم های ظالمانه استبداد جهانی گفت : با توجه به شرایط حساس اقتصادی کشور آنچه کشور بدان نیاز دارد اطمینان خاطر از همدلی و همراهی مسئولین با مردم و حفظ و توسعه ذخائر استراتژیک کشور است.

وی که در جمع چندی از اعضای انجمن صنفی کارخانجات آردسازی، انجمن سیلوداران استان خراسان رضوی و اتحادیه نانوایان سخن می گفت اضافه کرد : در حال حاضر همکاری و همراهی بخش خصوصی به عنوان بازوان توانمند اجرائی دولت و به عنوان اعضای یک خانواده در حوزه گندم و آرد و نان می تواند امیدواری را با اتکا به محصولات و توان داخلی در بین مردم به وجود بیاورد.

نوری با بیان اینکه هم اکنون استان خراسان رضوی از ذخائر قابل توجه و امنی در حوزه گندم و همچنین کالاهای اساسی در سطح استان برخوردار است افزود: در سال جاری و با همت و یاری بخش خصوصی و کارخانجات آردسازی و نیز تعاونی های روستایی توانستیم با تحقق پیش بینی خرید بالغ بر 332 هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان را خریداری و ذخیره سازی نماییم.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه5 گفت : در حال حاضر نزدیک به یکسال ذخیره گندم و کالاهای اساسی در مراکز ذخیره سازی این شرکت موجود می باشد.

در ادامه این نشست سپانلو دبیر انجمن صنفی کارخانجات آرد و فلاحی دبیر انجمن سیلوداران استان خراسان رضوی نیز با تاکید بر لزوم همکاری و همدلی بیشتر بخش خصوصی و دولتی و استفاده از توان بخش خصوصی در راهبرد ذخائر استراتژیک استانی ، به بیان بخشی از انتظارات این بخش تا تحقق کامل خوداتکایی و مبارزه با تحریم ها پرداختند

 

 

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس