کمينه  
جمعه, آذر 15, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
نانوایان برتر استان خراسان رضوی معرفی شدند  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

نانوایان برتر استان خراسان رضوی  معرفی شدند

طی مراسمی نانوایان برگزیده دومین مسابقات آزاد مهارتی در رشته پخت نان در استان خراسان رضوی معرفی و از آنها تجلیل شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 حمیدرضا نوری مدیر عامل این شرکت در این خصوص گفت : در سال جاری دومین مسابقات آزاد مهارتی در رشته پخت نان با حضور نانوایانی از سطح استان به منظور رقابت در مهارت نانوایی و پخت نان برگزار شد.

 

وی افزود : تولید نان سالم با حرارت غیر مستقیم ، ضایعات کم ، ماندگاری بالا ، حذف افزودنی های غیر مجاز از مهمترین آیتم های مورد نظر در انتخاب نانوای برتر بوده است.

 

نوری ادامه داد: این جشنواره در سه رشته پخت نان های سنگک ، بربری ماشینی و لواش طی سه روز برگزار شد.

 

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 با بیان اینکه این مسابقات در سال گذشته در سطح مشهد برگزار شد افزود : با برنامه ریزی های صورت گرفته و با همکاری سازمان فنی و حرفه ای و اتحادیه نانوایان دومین مسابقات آزاد مهارتی در رشته پخت نان در سال جاری در سطح استانی برگزار شد و امیدواریم با گسترش این اقدام در سال آینده شاهد برگزاری مسابقات در سطح منطقه باشیم.

 

در آئین اختتامیه دومین مسابقات آزاد مهارتی در رشته پخت نان همچنین رسولیان مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی ضمن تجلیل از برگزاری این مسابقات گفت : امیدواریم با برگزاری این نوع مسابقات رقابتی،  فضا برای تولید نان با کیفیت و مرغوب در بین واحد های نانوایی برقرار گردد.

 

وی در خصوص مطالبات برخی نانوایان در راستای رعایت حریم صنفی نیز ابراز امیدواری کرد : با برنامه ریزی های صورت گرفته و با جلوگیری از صدور مجوز به
نانوایی ها مشکل حریم صنفی نیز برطرف خواهد شد.

 

مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی در پایان به خرید موفق تضمینی گندم در سطح استان اشاره کرد و گفت : با همت شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 در خرید تضمینی 330 هزار تن گندم مازاد بر نیاز گندمکاران، نیاز استان در حوزه تامین گندم تا سال آینده برطرف شده است.

 

 

 

 

 

 

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس