کمينه  
يکشنبه, دي 30, 1397
 
 
 
 
 
   
     
 
از کارمندان نمونه شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 تجلیل شد.  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

از کارمندان نمونه شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 تجلیل شد.

همزمان با هفته دولت و روز کارمند ، کارمندان و مدیران نمونه شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 معرفی و تجلیل شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 حمیدرضا نوری مدیر عامل این شرکت هفته دولت را فرصتی مغتنم برشمرد برای تجلیل و بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر که علیرغم عمر کوتاه دولت شهید رجایی منشا برکات بسیاری برای کشور بودند.

وی در ادامه به خرید تضمینی گندم اشاره کرد و گفت : در سال جاری با خرید بالغ بر 330 هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان توانستیم پیش بینی میزان خرید گندم را محقق کرده که این مهم جز با همت شبانه روزی همکاران و کارکنان شرکت میسر نبوده است.

نوری در بخش دیگری از صحبت های خود به برگزاری جشنواره شهید رجائی اشاره کرد و افزود : درخشش شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 در جشنواره شهید رجایی در استان خراسان رضوی که با هدف سنجش میزان عملکرد دستگاه های دولتی در عرصه های مختلف تخصصی و عمومی همچون تکریم ارباب رجوع برگزار
می شود را یکی دیگر از مهمترین موفقیت های شرکت برشمرد که در سایه همدلی و همکاری و تلاش کارمندان محترم شرکت محقق گردیده است.

شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 اضافه کرد: کامندان نمونه به واقع تمامی کارکنان شرکت اند که با تلاش وافر خود این موفقیت ها را رقم زده اند .

لازم به ذکر است در پایان این مراسم از دو مدیر ، دو رئیس شعبه شرکت در شهرستان های استان و 22 نفر از کارکنان شرکت و غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 در سطح استان های خراسان تجلیل شد.

 

 

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس