کمينه  
چهارشنبه, دي 26, 1397
 
 
 
 
 
   
     
 
همایش تجلیل از آزادگان ، جانبازان و خانواده شهدا شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

همایش تجلیل از آزادگان ، جانبازان و خانواده شهدا شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5

همزمان با فرارسیدن سالروز ورود آزادگان به ایران اسلامی همایش تجلیل از آزادگان ، جانبازان و خانواده معظم شهدای شرکت غله  خدمات بازرگانی منطقه 5 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 این همایش با حضور جمع کثیری از خانواده آزادگان ، جانبازان و خانواده معظم شهیدان گل محمدی نقشه و سیفی نیا و نیز با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان رضوی و مشاور مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران در امور ایثارگران، مدیر عامل شرکت غله و جمعی از مسئولین همراه بود.

حمید رضا نوری مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 در این همایش ضمن گرامیداشت یادو خاطره از خود گذشتگی ها و جانفشانی های ایثارگران ، ثمره خون شهدا را عزت و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی بیان کرد و افزود : آنچه در حال حاضر در عرصه های مختلف سیاسی اجتماعی اقتصادی شاهد آن هستیم مدیون خون پاک شهدا و از خودگذشتگی جانبازان و ایثارگران است.

وی در ادامه افزود: در حضور خانواده معظم شهدا و ایثارگران افتخار دارم که اعلام کنم در سال جاری به پشتوانه این ایثارگری ها در راستای تامین اقلام اساسی و وظیفه ماهوی شرکت در خرید تضمینی گندم توانستیم با تحقق پیش بینی خرید بالغ بر 330 هزار تن گندم مازاد بر نیاز گندمکاران را خریداری و ذخیره سازی نماییم.

در ادامه این همایش حجت الاسلام والمسلمین احمدی پناه مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد سازندگی استان و محسنی مشاور مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران در امور ایثارگران به بیان نکاتی از ایثارگری ها و از خودگذشتگی های جانبازان و آزادگان پرداختند.

در پایان این مراسم با اهداء لوح و هدایا از مقام شامخ خانواده معظم شهیدان ، آزادگان و جانبازان تجلیل شد.

 

 

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس