کمينه  
يکشنبه, دي 30, 1397
 
 
 
 
 
   
     
 
انتصاب مشاور فرهنگی، رسانه و سرپرست روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

انتصاب مشاور فرهنگی، رسانه و سرپرست روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران

مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران با صدور حکمی سید محمد تقی طباطبایی حکیم را به سمت مشاور فرهنگی، رسانه و سرپرست روابط عمومی شرکت منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران ؛ در متن حکم صادرشده آمده است: با توجه به دانش و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان "مشاور فرهنگی، رسانه و سرپرست روابط عمومی" منصوب می‌شوید.

شایسته است با بهره گیری از تمام ظرفیت‌های موجود علاوه بر برنامه‌ریزی‌های لازم در ارتباط با رسانه‌ها، ارتباط درون سازمانی،  برون سازمانی با ذی‌نفعان شرکت به‌ویژه روابط عمومی شرکت‌های غله و خدمات بازرگانی مناطق، تبلیغات، پژوهش و افکارسنجی، توسعه روابط عمومی الکترونیکی نسبت به انجام همکاری‌های لازم با حوزه مربوط در زمینه ارتقاء سطح آموزش و انگیزش همکاران در مسیر اعتلای فرهنگ سازمانی براساس ارزش‌های انسانی و اخلاق اسلامی در داخل شرکت و همچنین همکاری برای اصلاح فرهنگ عمومی در جهت رشد مسئولیت‌های اجتماعی در امر مصرف بهینه نان با بهره‌گیری از پتانسیل تشکل‌های صنفی اقدام گردد.

امید است با استعانت از خداوند متعال در راستای برنامه‌های دولت تدبیر و امید، ضمن رعایت دقیق مقررات و هماهنگی با مسئولین ذی‌ربط و مدیر کل حوزه معاون وزیر در انجام امور محوله مؤفق و مؤید باشید.

روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 ضمن تقدیر از خدمات آقای حسین داستان درزمان تصدی مدیریت روابط‌عمومی شرکت، به آقای سیدمحمد تقی طباطبایی حکیم تبریک گفته و برای وی آرزوی مؤفقّیت روزافزون دارد.

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس