کمينه  
يکشنبه, آذر 17, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
برگزاری همایش مدیران حقوقی شرکت بازرگانی دولتی ایران و شرکت های تابعه در مشهد  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

برگزاری همایش مدیران حقوقی شرکت بازرگانی دولتی ایران و شرکت های تابعه در مشهد

دومین همایش سراسری مدیران ، مشاوران ، و کارشناسان حقوقی شرکت بازرگانی دولتی ایران و شرکت های غله و خدمات بازرگانی مناطق 14 گانه کشور در مشهد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 ؛ این همایش که با حضور حمید رضا نوری مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 همراه بود با هدف ایجاد تعامل و هم فکری و اتخاذ راه کارهای مناسب جهت بررسی و به سرانجام رساندن پرونده های شرکت و نیز اتخاذ راهکار های مناسب در راستای عقد قرار دادهای لازم جهت فصل خرید تضمینی گندم در سال 97 در مشهد برگزار شد.

حمید رضا نوری مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5در این همایش ضمن ابراز خرسندی از برگزاری چنین همایشی در مشهد مقدس مدیریت حقوقی هر مجموعه را مدیریتی کلیدی در پیشبرد و تحقق اهداف سالم سازمان برشمرد .

وی با اشاره به خرید تضمینی گندم و دانه های روغنی بعنوان یکی از اصلی ترین سیاست های اجرائی شرکت در عرصه اقتصادی گفت : یقینا ایجاد ارتباطات گسترده بین سازمانی و مدیریت قرار دادهای ایجاد شده در این حوزه و سوق قراردادهای به سمت انتفاع سازمان از مهمترین وظایف مدیریت حقوقی می باشد.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 در ادامه به روند تاخیری برخی از پرونده ها و دعاوی قضایی به عنوان یکی از اصلی ترین علل به تاخیر افتادن برخی خدمت رسانی ها اشاره کرد و گفت: استفاده از این نشست ها و همایش ها و تعامل با دستگاه قضا در جهت سرعت بخشیدن به مسایل و جلوگیری از به تاخیر افتادن دادرسی انها بسیار مفید و حائز اهمیت می باشد.

وی با اشاره به 58 کارخانه آرد ، سیلوی خصوصی و کارخانه قند در استانهای خراسان و سطح منطقه 5 به عنوان پتانسیل های مهم و اثر گذار در اقتصاد استان گفت: ایجاد تعامل با این دستگاه های اقتصادی و نیز عقد قراردادهای مناسب، زمینه خدمت هر چه بهتر به مردم استان ، منطقه و کشور فراهم خواهد کرد.

در ادامه این مراسم ، شمس مدیر کل دفتر حقوقی و امور قرار داد های شرکت بازرگانی دولتی ایران نیز در بیان اهداف برگزاری و اجرای این همایش گفت : ایجاد همفکری و تعامل و برخورداری از خرد جمعی در رفع و به نتیجه رسیدن برخی از پرونده های قضایی و نیز ایجاد راه کاری عملیاتی و مشخص در جهت عقد قرار دادهای فصل خرید تضمینی سال 97 از مهمترین اهداف برگزاری این همایش می باشد.

مدیر کل دفتر حقوقی و امر قرار دادهای شرکت بازرگانی دولتی ایران همچنین اضافه کرد: استفاده و بهره گیری از اساتید مجرب جهت آشنایی بیشتر با مواد و تبصره های حقوقی و نیز کارگاه های آموزشی بخشی از اهداف این همایش یکروزه در مشهد می باشد.

 

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس