کمينه  
چهارشنبه, دي 26, 1397
 
 
 
 
 
   
     
 
خرید 28 هزار تن شکر و 2415 تن برنج برای تنظیم بازار اخر سال  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

خرید 28 هزار تن شکر و 2415 تن برنج برای تنظیم بازار اخر سال

 

به گزارش شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 حمید رضا نوری مدیر عامل این شرکت ضمن اعلام خبر گفت : در ماه های منتهی به به پایان سال و با هدف رونق بخشی به صنعت قند و شکر منطقه و استان های خراسان و نیز حمایت از چغندرکاران منطقه ، طی دو مرحله 28 هزارتن شکر مازاد تولیدی کارخانجات خریداری و به بازار عرضه خواهد شد.

نوری همچنین با بیان اینکه تامین نیاز شکر روزهای پایانی سال و تعطیلات نوروز از دیگر اهداف این مدیریت تنظیم بازار می باشد ادامه داد : مرحله دوم توزیع شکر در صورت کشش بازار عملی خواهد شد.

نوری در خصوص قیمت شکرهای توزیعی طرح تنظیم بازار آخر سال هم گفت : هر کیلو شکر به قیمت 27 هزار و 200 ریال عرضه خواهد شد.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 همچنین در خصوص توزیع برنج های این طرح در سطح استان نیز گفت : افزون بر 2 هزار 415 تن برنج در دو رقم هندی و یک رقم تایلندی و با سه قیمت 56 هزار ریال ، 26 هزار ریال ، و 39 هزار ریال جهت مصرف کننده عرضه خواهد شد.

نوری در خصوص نحوه توزیع این اقلام نیز اضافه کرد : شهروندان گرانقدر می توانند از کلیه فروشگاه های زنجیره ای و تعاونی های مصرف کارکنان سراسری و محلی نسبت به خرید این اقلام کنند و همچنین فروشگاه های دارای شرایط میتوانند با اخذ مجوز و معرفی نامه از مدیریت توسعه بازرگانی جهادکشاورزی استان نسبت به توزیع برنج و شکر اقدام نمایند.

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس