کمينه  
يکشنبه, دي 30, 1397
 
 
 
 
 
   
     
 
جشن سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب برگزار شد  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

با حضور خانواده بزرگ شرکت غلهخ ومنطقه 5

جشن سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب برگزار شد

همزمان با سی و نهمین بهار انقلاب و سالروزی شکوهمند انقلاب اسلامی جشنی با حضور خانواده بزرگ کارکنان شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 این جشن با حضور مدیر عامل ، رئیس هیات مدیره و مدیر کل سازمان جهاد کشاورزی ، مدیران و کارکنان و خانواده ایشان در موسسه توانبخشی همدم برگزار شد .

در این مراسم که با برنامه های شاد و متنوع و به جهت برقراری و ایجاد روحیه نشاط در سالروز پیروزی انقلاب همراه بود ،حمید رضا نوری مدیر عامل این شرکت ضمن خیرمقدم و تبریک ایام الله دهه فجر به بخشی از دستاوردهای انقلاب و نظام در حوزه گندم و خود کفایی در تولید آن اشاره کرد .

در ادامه این مراسم همچنین از برگزیدگان مسایقبات ورزشی ، فرهنگی و پیشکسوتان و فعالین ستاد صیانت از حقوق شهروندی ، امر به معروف و نهی از منکر ، اقامه نماز و عفاف و حجاب تجلیل شد.

گفتنی است به مناسبت هرچه با شکوهتر برگزار شدن مراسمات دهه فجر، ستادی با حضور مدیر عامل و مدیران ستادی این شرکت طی یک ماه مانده به دهه فجر تشکیل شده بود .

لازم به ذکر است برگزاری جشن پیروزی انقلاب ، برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی بین کارکنان شرکت ، اهداء خون با استقرار واحد سیار انتقال خون مشهد در شرکت , برگزاری مراسم غبار روبی شهدا ، دیدار با خانواده شهدا، برگزاری مراسم قرائت زیارت عاشورا یادبود شهدای انقلاب و حضور پر شور و منسجم و گسترده در راهپیمایی 22 بهمن ماه بخشی از مصوبات و برنامه های اجرائی توسط ستاد بزرگداشت دهه فجر شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 بوده است.

 

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس