کمينه  
يکشنبه, آذر 17, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
نشست تخصصی رسیدگی به امور ایثارگران در شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

نشست تخصصی رسیدگی به امور ایثارگران در شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 این نشست که با حضور فتحی نیا مشاور استاندار خراسان رضوی در امور ایثارگران ، محسنی مشاور معاون وزیر و مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران ، عابدین مقدم مدیر کل سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی ، گَفتی رئیس کارگروه منابع انسانی سازمان برنامه و بودجه استان ، نوری مدیر عامل شرکت شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 و تنی چند از دیگر مدیران و مسئولین برگزار شد.

در ابتدای این نشست مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه5 به ارائه گزارشی از اهم اقدامات و خدمات این شرکت در تامین ، خرید ، ذخیره سازی و توزیع گندم و آرد و دیگرکالاهای اساسی در سطح سه استان خراسان پرداخت.

وی در ادامه گفت : آنچه را که امروزه در عرصه خدمت رسانی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شاهد هستیم مرهون ایثارگری ها و جانفشانی شهیدان والا مقام ، ایثارگران و مدیون شهدان مدافع حرم است که این از خودگذشتگی ها، پاسداشت و خدمت به این عزیزان و خانواده محترم شهدا را به عنوان یک فریضه بر همه خدمتگذاران نظام واجب می نماید.

نوری اضافه کرد : از مجموع 203 پرسنل شاغل در مجموعه شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 هفت درصد آنان را خانواده محترم شهدا و ایثارگران و آزادگان و جانبازان تشکیل می دهد.

در ادامه فتحی نیا مشاور استاندار خراسان رضوی در امور ایثارگران نیز گفت : این سلسله جلسات و نشست های تخصصی با حضور مسئولین و به منظور بررسی وضعیت ایثارگران و خانواده شهدا در سطح ادارات و سازمان های کل استان به صورت مداوم در حال برگزاری می باشد.

محسنی مشاور مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران نیز طی گزارشی از خدمات صورت گرفته در جهت تکریم آزادگان و جانبازان و خانواده شهدا خبر داد و گفت : در حال حاضر شرکت بازرگانی دولتی ایران از حضور 45 خانواده شهید و 570 ایثارگر و آزاده و جانباز در سطح کشور بهره مند می باشد.

در ادامه این نشست موضوعاتی همچون، توسعه اشتغال با استفاده از ظرفیت های قانونی و ارائه راه کارهای افزایش رضایتمندی و خدمات رسانی با توجه به جایگاه ایثارگران به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

 

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس