کمينه  
پنجشنبه, مهر 25, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
کسب رتبه برتر در شورای ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرائی استان خراسان رضوی  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 


 در بیستمین جشنواره شهید رجائی توسط شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 صورت گرفت:

کسب رتبه برتر در شورای ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرائی استان خراسان رضوی 

شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه5 با موفقیت حائز رتبه برتر عملکرد در بین دستگاه های اجرائی استان خراسان رضوی در بیستمین جشنواره شهید رجائی استان شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 :همزمان با برگزاری بیستمین جشنواره شهید رجائی از شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 که موفق به کسب رتبه برتر ازطرف شورای ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرائی شد، توسط استاندار خراسان رضوی تقدیر و تجلیل گردید.

 استاندار خراسان رضوی در این مراسم گفت : آنچه به عنوان کارگزاران نظام در دستگاههای اجرایی ملاک عمل بوده سیاستهای کلان نظام بر اساس قانون است. در سالهای اخیر اقدامات دستگاههای اجرایی بر اساس نیاز کشور سامان و سرعت بیشتری یافته و در دولت یازدهم به مساله منابع انسانی و استخدامها در چارچوب آئین نامه ها توجه خاصی شد.

وی در ادامه با اشاره به منش شهیدان رجایی و باهنر نیز گفت: شاخصهای ساده زیستی و مردممداری از رموز ماندگاری و الگو شدن این شهیدان بود. باید تمامی مدیران و کارشناسان دستگاههای اجرایی منش و روحیه این شهدا را در ارتباط با مردم و کار خود مورد لحاظ قرار دهند.

رشیدیان افزود: توجه جدی به خواسته های مردم و تکریم آنها به عنوان ولی نعمتان نظام ضروری است. هیچ پست و مقامی برای هیچ فردی ثابت نیست و مسئولیت فرصتی است که به سرعت می گذرد لذا باید از این فرصت برای خدمترسانی به مردم استفاده کرد.

وی ادامه داد: صداقت در عمل، کار صادقانه و مناسب با مصالح مردم، قوانین و آیین نامه ملاک عمل سالم است. گاهی در ارزیابیهای کار مفید ادارات کم کاری صورت می گیرد که در شان ادارات و نظام نیست و هنگامی که پشت میز کار قرار می گیریم تمام فکر و استعداد باید برای انجام بهتر و بهینه کار بکار گرفت.

استاندار خراسان رضوی گفت: رعایت عدالت، حقوق انسانی و اجتماعی، عدم ورود به فعالیتهای جناحی، رعایت حقوق بیت المال و توجه به حفظ و نگهداری بیت المال باید همواره مورد توجه کارکنان دستگاههای اجرایی و دولتی باشد.

وی افزود: همچنین باید سیاستهای اقتصاد مقاومتی به عنوان اولویت در دستور کار تمام دستگاههای اجرایی باشد و با پرهیز از نگاه بخشی، توجه به اهداف عالی نظام داشت. ماموریتهای اصلی دستگاهها نباید در فرآیندهای اجرایی به فراموشی سپرده شود.

شایان ذکر است لوح تقدیر و تجلیل از دستگاه های برتر در بیستمین جشنواره شهید رجایی استان خراسان رضوی توسط استاندار این استان به حمیدرضا نوری مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 اهداء گردید.

 

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس