کمينه  
سه شنبه, آذر 19, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
کسب رتبه برتر در شورای ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرائی استان خراسان رضوی  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 


 در بیستمین جشنواره شهید رجائی توسط شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 صورت گرفت:

کسب رتبه برتر در شورای ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرائی استان خراسان رضوی 

شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه5 با موفقیت حائز رتبه برتر عملکرد در بین دستگاه های اجرائی استان خراسان رضوی در بیستمین جشنواره شهید رجائی استان شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 :همزمان با برگزاری بیستمین جشنواره شهید رجائی از شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 که موفق به کسب رتبه برتر ازطرف شورای ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرائی شد، توسط استاندار خراسان رضوی تقدیر و تجلیل گردید.

 استاندار خراسان رضوی در این مراسم گفت : آنچه به عنوان کارگزاران نظام در دستگاههای اجرایی ملاک عمل بوده سیاستهای کلان نظام بر اساس قانون است. در سالهای اخیر اقدامات دستگاههای اجرایی بر اساس نیاز کشور سامان و سرعت بیشتری یافته و در دولت یازدهم به مساله منابع انسانی و استخدامها در چارچوب آئین نامه ها توجه خاصی شد.

وی در ادامه با اشاره به منش شهیدان رجایی و باهنر نیز گفت: شاخصهای ساده زیستی و مردممداری از رموز ماندگاری و الگو شدن این شهیدان بود. باید تمامی مدیران و کارشناسان دستگاههای اجرایی منش و روحیه این شهدا را در ارتباط با مردم و کار خود مورد لحاظ قرار دهند.

رشیدیان افزود: توجه جدی به خواسته های مردم و تکریم آنها به عنوان ولی نعمتان نظام ضروری است. هیچ پست و مقامی برای هیچ فردی ثابت نیست و مسئولیت فرصتی است که به سرعت می گذرد لذا باید از این فرصت برای خدمترسانی به مردم استفاده کرد.

وی ادامه داد: صداقت در عمل، کار صادقانه و مناسب با مصالح مردم، قوانین و آیین نامه ملاک عمل سالم است. گاهی در ارزیابیهای کار مفید ادارات کم کاری صورت می گیرد که در شان ادارات و نظام نیست و هنگامی که پشت میز کار قرار می گیریم تمام فکر و استعداد باید برای انجام بهتر و بهینه کار بکار گرفت.

استاندار خراسان رضوی گفت: رعایت عدالت، حقوق انسانی و اجتماعی، عدم ورود به فعالیتهای جناحی، رعایت حقوق بیت المال و توجه به حفظ و نگهداری بیت المال باید همواره مورد توجه کارکنان دستگاههای اجرایی و دولتی باشد.

وی افزود: همچنین باید سیاستهای اقتصاد مقاومتی به عنوان اولویت در دستور کار تمام دستگاههای اجرایی باشد و با پرهیز از نگاه بخشی، توجه به اهداف عالی نظام داشت. ماموریتهای اصلی دستگاهها نباید در فرآیندهای اجرایی به فراموشی سپرده شود.

شایان ذکر است لوح تقدیر و تجلیل از دستگاه های برتر در بیستمین جشنواره شهید رجایی استان خراسان رضوی توسط استاندار این استان به حمیدرضا نوری مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 اهداء گردید.

 

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس