کمينه  
سه شنبه, آذر 19, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
اصول اساسی پیش روی مدیران شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

خلاقیت ، نوآوری، تکریم ارباب رجوع

اصول اساسی پیش روی مدیران شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5

خلاقیت ، نوآوری ، بهره گیری از نظرات کارشناسی کارکنان و تکریم ارباب رجوع چهار اصل اساسی که سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 به عنوان اصول کاری و خدمت رسانی، به مدیران این شرکت ابلاغ کرد.

به گزراش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 ؛ حمیدرضا نوری در شورای اداری این شرکت در تشریح برنامه پیش روی مدیران و معاونین شرکت در فصل خرید سال جاری گفت : تکیه بر برنامه ریزی ، تنظیم شرح وظایف ، همراه با خلاقیت و نوآوری با تاکید بر کاهش هزینه ها باید پیش روی مدیران ستادی و مسئولین شرکت در شهرستان ها باشد.

سرپرست  شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 در ادامه با اشاره به فرمایشات گهربار حضرت علی (ع ) در نهج البلاغه گفت : در تفویض اختیار به همکاران انتظار می رود ضمن اعتماد به عملکرد و ایجاد دلگرمی با نظارت مستمر تمام توان خویش را در راستای اجرائی نمودن سیاست های دولت و شرکت بازرگانی دولتی ایران به کار گیرند.

نوری حفظ کرامت انسانی و حریم خصوصی همکاران و ایجاد محیطی آرام را از دیگر وظایف مدیران ستادی و شهرستانی بر شمرد که میتواند سهم بسزائی در امیدواری کارکنان افزایش بهره وری شرکت ایفا کند.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود بازدید های گروهی و مستمر متشکل از مدیران شهرستان ها و مدیران و کارشناسان ستادی را از دیگر برنامه های پیش روی شرکت عنوان کرد و افزود: با توجه به نزدیکی فصل خرید گندم و با عنایت به افزایش سطح زیر کشت کلزا در استان بازدید های کارشناسی و تیمی را به صورت مستمر از مراکز خرید و دیگر مجموعه های مرتبط با خرید تضمینی گندم و کلزا برنامه ریزی و اجرائی نمایید.

سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 با تاکید به گام برداشتن در راستای اقتصاد مقاومتی، به کاهش هزینه ها به عنوان یکی از رئوس اضافه کرد: امید است با تحقق سیاست های دولت الکترونیک بخش عظیمی از هزینه های شرکت از محل حذف کاغذ و چاپ نامه صرفه جوئی گردد.

نوری تکریم ارباب رجوع ، حفظ آرامش ، بهره گیری از اصول منطقی در پاسخگویی به مراجعین و حفظ حرمت ایشان را از دیگر عناوین برنامه های پیش روی مدیران شرکت برشمرد.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد : مدیران شرکت در شهرستان ها با ارتباط مستمر با فرمانداران و نمایندگان مجلس شورای اسلامی زمینه خدمت رسانی هر چه بهتر و سریعتر به هم استانی های گرانقدر را فراهم آورند.

 

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس