کمينه  
يکشنبه, آذر 24, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
تودیع و معارفه معاون اداری و مالی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

تودیع و معارفه معاون اداری و مالی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5

سعید حسینی با حکم حمید رضا نوری سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 به عنوان سرپرست معاونت اداری و مالی این شرکت منصوب گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 مراسم تودیع و معارفه معاون اداری و مالی با حضور سرپرست این شرکت ، مشاور ریاست سازمان جهاد کشاورزی وتنی چند از معاونین سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان رضوی و معاونین و مدیران ستادی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 برگزار گردید .

در این مراسم،  نوری سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 به اهمیت اقدامات شرکت در حوزه خرید و ذخیره سازی گندم اشاره کرد و گفت:  معاونت اداری و مالی پستی بسیار حساس مهم است که کوچکترین اختلال در این حوزه باعث بروز  مشکلات اساسی در بدنه شرکت خواهد شد .

وی در ادامه به گردش و تراز مالی بالای شرکت اشاره  کرد و افزود: انتظار است به دنبال تحولات جدید در حوزه معاونت اداری و مالی شرکت شاهد تحولی جدی در این حوزه باشیم .

سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 همچنین ابراز امیدواری کرد با ایجاد تعامل بیشتر با سازمان جهاد کشاورزی و مرکز آموزش و تحقیقات این سازمان در راستای بهبود کیفیت گندم استان کام های ارزشمندی برداشته شود

حسینی سرپرست معاونت اداری و مالی شرکت نیز ضمن تشکر از توجه و اعتماد مسئولین در تفویض مسئولیت جدید خویش ، به سوابق خدمت خود در سازمان جهاد کشاورزی استان اشاره و  سرمایه های انسانی را بسیار حائز اهمیت دانسته و گفت : صیانت از حقوق کارکنان و ایجاد برنامه های آموزشی و رفاه را در جهت افزایش بهره وری جزو مهمترین برنامه هایی است که با همکاری دیگر همکاران پیگیری و اجرائی خواهد شد.

در پایان با صدور حکمی از زحمات مهندس حیدری فیل آبادی تقدیر و تشکر و حکم مسئولیت مهندس سعید حسینی به عنوان سرپرست معاونت اداری و مالی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5  به وی تقدیم گردید.

 

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس