کمينه  
سه شنبه, آذر 19, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
معارفه سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5با حضور استاندار خراسان رضوی  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

معارفه سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5با حضور استاندار خراسان رضوی

 

با حضور معاون وزیر جهادکشاورزی و رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران و استاندار خراسان رضوی، طی مراسمی از خدمات ایرج حسن پور تقدیر و حمید نوری به عنوان مدیر عامل جدید این شرکت در استان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 ، علی رضا رشیدیان در این دیدار با اشاره به تلاش و مجاهدت فعالان عرصه ی تولید اظهار داشت: در ابتدای دولت یازدهم میزان ذخائر گندم استان صرفا برای مصرف 10 روز بود ولی امروز این میزان به بیش از  20 ماه افزایش یافته است.

وی افزود: به دنبال اخذ مجوز صادرات برای افزایش مازاد بر مصرف به کشورهای همسایه و یا فراوری آن در محل مناطق ویژه ی اقتصادی استان هستیم تا ارزش افزوده ی اقتصادی آن به داخل برگردد.

استاندار خراسان رضوی به موضوع کیفیت نان مصرفی زائران و مجاوران و تلاش های انجام شده برای ارتقا آن نیز اشاره کرد و خواستار تامین آرد مرغوب برای واحدهای نانوایی آزاد پَز و یارانه ای شد.

علی قنبری رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران نیز در این مراسم گفت: مهمترین ماموریت شرکت بازرگانی دولتی تامین چهار قلم کالای استراتژیک گندم، برنج، شکر و روغن در کشور است که هم اکنون در این خصوص از وضعیت تثبیتی و تعادلی برخورداریم.

وی افزود: در ابتدای دولت، میزان ذخائر این کالاها به طور میانگین برای مصرف 25 روز کشور بود که با مجموع اقدامات انجام شده، هم اکنون به بیش از 20 ماه افزایش یافته است.

معاون وزیر با اشاره به کیفیت بالای گندم تولیدی در کشور تاکید کرد: برای ارتقای کیفیت نان در خراسان رضوی، گندم مرغوب به استان تحویل می شود.

قنبری همچنین قول مساعد برای تامین شکر و روغن مورد نیاز در واحدهای تولیدی و مصارف استان را داد.

 

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس