کمينه  
يکشنبه, آذر 17, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
بازدید سرپرست اداره کل منابع انسانی شرکت بازرگانی دولتی ایران از سیلوی مشهد  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

بازدید سرپرست اداره کل منابع انسانی شرکت بازرگانی دولتی ایران از سیلوی مشهد

کیخا سرپرست اداره کل منابع انسانی و پشتیبانی شرکت بازرگانی دولتی ایران در صدر گروهی از مدیران این شرکت از مجموعه شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 بازید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5؛ کیخا در دیدار با حسن پور مدیر عامل این شرکت از اقدامات شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 در راستای اجرای سیاستهای شرکت بازرگانی دولتی ایران در فصل خرید تضمینی گندم و کلزا و اقدام به موقع و مناسب در تعیین عاملین تشخیص و ذیحساب و نیز برگزاری دوره های آموزشی نقدیر و قدردانی نمود.

در این دیدار ایرج حسن پور مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 در این دیدار به تشریح بخشی از عملکرد حوزه اداری و مالی پرداخت و گفت: با آغاز فصل خرید تضمینی گندم و برای اولین بار خرید تضمینی دانه روغنی کلزا در استان های خراسان بالغ بر 180 نفر از کارکنان این شرکت و بخشی از نیروهای رسمی سازمان جهاد کشاورزی و سازمان تعاون و روستایی به عنوان عاملین تشخیص و ذیحساب معرفی و پس از طی مراحل قانونی احکام ایشان جهت ارائه خدمت در مراکز و کمیسیون های خرید صادر گردید.

وی افزود:برگزاری دوره های آموزشی جهت نیروهای کنترل کیفی و عاملین تشخیص و ذیحساب ازدیگر اقداماتی بود که در راستای هر چه بهتر خدمت رسانی در فصل خرید تضمینی گندم و کلزا صورت پذیرفته است .

 

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس