کمينه  
يکشنبه, آذر 24, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
ذخیره یکسال گندم مصرفی استان خرسان رضوی در سیلوها موجود است  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

ذخیره یکسال گندم مصرفی استان خرسان رضوی در سیلوها موجود است

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 حسن پور مدیر عامل این شرکت گفت : با توجه به موجودی گندم در مراکز ذخیره سازی در حال حاضر با اطمینان میتوان گفت گندم مصرفی یک سال آینده استان در سیلوها و مراکز ذخیره سازی موجود و تامین است.

وی ادامه داد: استان خراسان رضوی با موجودی 400 هزار تن عملیات خرید تضمینی گندم کشاورزان استان را آغاز نمود که با توجه به خرید صورت گرفته تا کنون و نیاز سالانه 630 هزارتنی مصرف استان طی یکسال آینده نیازی به واردات گندم نخواهیم داشت.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 افزود : از ابتدای فصل خرید تا کنون بالغ بر 395 هزار تن از دسترنج گندمکاران استان طی 49 هزار محموله خریداری و ذخیره شده است.

حسن پور گفت : قیمت خرید تضمینی در سال جاری با احتساب 4 درصد افت مفید و 2 درصد افت غیر مفید 11550 ریال بوده است که با توجه به کیفیت مطلوب گندم های خریداری شده و پرداخت جایزه پاکی، میانگین قیمت پرداختی در ازای هر کیلو گندم 11600 بوده است.

وی اضافه کرد : خرید همزمان گندم در سال گذشته 244 هزار تن بوده که با توجه به خرید صورت گرفته تا کنون 160 درصد افزایش خرید را شاهد بوده ایم.

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس