کمينه  
يکشنبه, آذر 24, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
خرید تضمینی 450 تن کلزا از کشاورزان خراسان رضوی  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

خرید تضمینی  450 تن کلزا از کشاورزان خراسان رضوی

450 تن کلزا در استان خراسان رضوی به صورت تضمینی خریداری و تحویل انبارهای تعاون روستایی شهرستان های استان شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5؛ حسن پور مدیر عامل این شرکت گفت : 450 تن کلزا برای اولین بار و به صورت تضمینی از کشاورزان استان خراسان رضوی خریداری شده است.

حسن پور اضافه کرد :  این میزان کلزا در مراکز و انبارهای تعاون روستایی شهرستان های سبزوار ،  تربت جام ، سرخس، بردسکن ، رشتخوار و خواف خریداری و ذخیره سازی گردیده است.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 افزود : قیمت پایه خرید تضمینی کلزا با احتساب 10 درصد رطوبت و 2 درصد ناخالصی 25300 ریال می باشد.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 اضافه کرد تا کنون بالغ بر 2 میلیاردو500 میلیون ریال به حساب کشاورزان واریزگرده است.

وی در خصوص استاندارد کیفی محصولات کلزا در فصل خرید تضمینی این محصول گفت : حداکثر ناخالصی قابل قبول 10 درصد و حداکثر رطوبت قابل قبول دانه های کلزا 20 درصد می باشد.

حسن پور اضافه کرد : در صورت کاهش هر درصد رطوبت و ناخالصی 500 ریال به قیمت پایه خرید تضمینی افزوده خواهد شد.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 تاکید کرد : در جهت جلوگیری از سودجویی دلالان،  کشاورزان گرانقدر قبل از تحویل دسترنج خویش به مراکز تعاون روستایی می بایست نسبت به اخذ معرفی نامه از سازمان جهادکشاورزی شهرستان اقدام نمایند.

گفتنی است خرید تضمینی کلزا از نیمه اردیبهشت ماه در بیش 14 مرکز و انبار تعاون روستایی سطح استان خراسان رضوی صورت می گیرد.

 

 

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس