کمينه  
سه شنبه, آذر 19, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
نانوایی کشیک در اطراف حرم مطهر رضوی طی ایام نوروز  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

نانوایی کشیک در اطراف حرم مطهر رضوی طی ایام نوروز

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی خراسان رضوی از خدمات رسانی و فعالیت 65 واحد نانوایی کشیک در اطراف حرم مطهر رضوی به صورت فوق العاده طی ایام نوروز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 ؛ایرج حسن پور افزود: این نانوایی ها در محدوده اطراف حرم مطهر رضوی به صورت ویژه خدمات دهی می کنند و تعطیلی های مجاز آنها در ایام نوروز لغو شده است.

وی با تاکید بر اینکه این نانوایی ها در ایام نوروز همه روزه به صورت فوق العاده فعال خواهند بود گفت: با کارخانجات نان صنعتی بزرگ استان هم هماهنگ شده تا توزیع نان به صورت بسته بندی و بهداشتی را در کیوسک های توزیع نان، سوپر مارکت های سطح شهر بویژه اطراف حرم مطهر رضوی و کمپ های اسکان زائران انجام دهند.
وی اظهار کرد: پیش فروش آرد نیز برای 10 روز آخر اسفند و 10 روز نخست فروردین ماه برای نانوایی ها انجام شده و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

حسن پور افزود: شرکت غله و خدمات بازرگانی استان نیز برای خدمات رسانی نوروزی و توزیع آرد و گندم طی این ایام با برقراری کشیک نوروزی فعال است.

به گفته وی کارخانجات آرد نیز موظف شده اند در ایام نوروز خدمات رسانی خود را به صورت کشیک ادامه دهند تا وقفه و خللی در کار تولید و توزیع آرد مورد نیاز نانوایان و واحد های صنعتی ایجاد نشود.

وی با تاکید بر ارتقای سطح کیفی و بهداشتی در ارائه نان به مردم ادامه داد: واحدهای صنفی موظف به رعایت کامل نکات بهداشتی و فردی هستند و نظارت ها نیز شدیدتر و دقیق تر خواهد بود.

وی با اشاره به محدودیت های ترافیکی و طرح زوج و فرد تردد خودرو در اطراف حرم مطهر رضوی گفت : برای حمل آرد در این محدوده هماهنگی های لازم انجام شده تا آرد مورد نیاز این واحدها در کمترین زمان ممکن ارسال و در اختیار قرار گیرد.
هم اکنون دو هزار و 200 واحد نانوایی در کلانشهر سه و نیم میلیون نفری مشهد دایر است.
این شهر سالانه پذیرای 27 میلیون زائر و مسافر است که این تعداد در ایام نوروز به هفت میلیون نفر می رسد.

 

 

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس