کمينه  
سه شنبه, آذر 19, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
صرفه جویی 2 هزار و 40 میلیاردی حاصل از مدیریت مصرف گندم و آرد  

اخبار عمومی

 

صرفه جویی 2 هزار و 40 میلیاردی حاصل از مدیریت مصرف گندم و آرد

مدیریت مصرف گندم و آرد و بهره گیری از سامانه جامع فروش گندم و آرد در استان خراسان رضوی بالغ بر 2 هزار و 40 میلیارد ریال صرفه جویی در برداشته است.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5؛ حسن پور مدیرعامل این شرکت که در مراسم جشن پیروزی انقلاب سخن می گفت، با اشاره به تحولات پس از انقلاب در کشور همچون ترور ، کودتای سیاسی، نظامی و جنگ تحمیلی و همچنین فتنه های داخلی و خارجی اضافه کرد : این نظام از بدو شکل گیری تا کنون به یمن رهبری متقی و هوشمند و بصیرت مردم با سربلندی تمامی این مراحل و فراز و نشیب ها را طی و در حال حاضر تبدیل به پر قدرت ترین و امن نرین کشور در بین کشورهای منطقه گردیده است.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 در بخش دیگری از صحبت های خود به دستاوردهای این شرکت در سال جاری اشاره کرد و افزود : درسال جاری با توجه به پیش بینی خرید 408 هزار تنگندم توسط سازمان جهاد کشاورزی ، با تلاش و کوشش شبانه روزی توانستیم بالغ بر 470 هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان استان را خریداری و ذخیره سازی نماییم .

وی خرید گندم کیفی را بخش دیگری از ثمره تلاش شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه5 برشمرد و افزود : با همت متخصصین کنترل کیفی ، حراست و نیز پرسنل فنی در بخش ذخیره سازی گندم توانستیم گندم هایی با میانگین افت مفید 17/1 و افت غیر مفید 2/1 و با کیفیت مطلوب خریداری و ذخیره نمائیم.

حسن پور در ادامه به صرفه جویی 90 هزار تنی گندم در سال جاری به عنوان یکی از مهمترین دستاوردهای شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 اشاره کرد و افزود : بهره گیری از سامانه جامع فروش آرد و اجرای سیاست های دولت در راستای آزادسازی 20 درصد نانوائی های استان ، صرفه جویی بالغ بر 90 هزار تن گندم با ارزش 2 هزار و 40 میلیارد ریال صرفه جویی به همراه داشته است.

گفتنی است در پایان این مراسم که به دنبال اجرای مسابقات فرهنگی، ورزشی و جشنواره غذا گرامیداشت سی و هفتمین بهار انقلاب همراه با برنامه های شاد و متنوع برگزار شده بود به برگزیدگان و نفرات برتر مسابقات جوایزی به رسم یادبود اهدا گردید.

 

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس