کمينه  
دوشنبه, آبان 20, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
افتتاح خط تولید الک و والس کارخانجات آرد در مشهد  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

افتتاح خط تولید الک و والس کارخانجات آرد در مشهد

همزمان با دهه مبارک فجر کارخانه تولید والس و الک و خط تولید کامل ماشین آلات کارخانجات آردسازی در مشهد افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5؛ همزمان سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب خط تولید والس و الک کارخانجات آردسازی با حضور منصوری فرماندار مشهد مقدس ، حسن پور مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه5 ، مزروعی ریاست سازمان جهاد کشاورزی و تنی چند از مسئولین استان در شهرک صنعتی طوس مشهد افتتاح گردید.

حسن پور مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5در افتتاح خط تولید والس و الک شرکت صنعتی گاس که تولید کننده ماشین آلات کارخانجات آرد میباشد ، ضمن تقدیر از همت بخش خصوصی در پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی بر تکیه بر توان تولیدات داخلی و بخش خصوصی تاکید کرد.

وی در ادامه بر حمایت سازمانها و نهادهای دولتی از بخش خصوصی تاکید و افزود : با حمایت دولت و نهادهای سیاست گذار در این عرصه ضمن جلوگیری از خروج سرمایه ایرانی، بر ایجاد شکوفائی در صنعت و اشتغالزائی همت گمارده ایم.

گفتنی است شرکت فنی و مهندسی گاس صنعت، با سرمایه ای بالغ بر 50 میلیارد ریال و با هدف تولید کلیه ماشین آلات خط تولید کارخانجات آردسازی تاسیس شده است که در این راستا ضمن تحقق هدف، تاکنون برای بالغ بر 100 نفر بطور مستقیم و غیر مستقیم اشتغالزایی  در بر داشته است.

صادرات ماشین آلات آردسازی به ارزش  735 هزار دلار به کشور افغانستان طی دو سال از راه اندازی این مجتمع صنعتی بخشی از دستاوردهای بخش خصوصی در تولید ماشین آلات کارخانجات آرد در مشهد می باشد.

 

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس