کمينه  
سه شنبه, آذر 19, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
بازدید از تاسیسات ذخیره سازی گندم دراستان خراسان جنوبی  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

در سفر مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5  به شهرستان بیرجند

بازدید از تاسیسات ذخیره سازی گندم دراستان خراسان جنوبی

 

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه (5) از مرکز ذخیره سازی گندم در استان خراسان جنوبی بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی خراسان جنوبی در حاشیه این بازدید مدیر کل این شرکت از خرید تضمینی گندم و پرداخت مطالبات کشاورزان  در استان خراسان جنوبی خبر داد.

محمدی گفت: فصل خرید تضمینی سال ۱۳۹۴ با خرید  بالغ بر 21 هزار تن  گندم  به پایان رسید.

وی تصریح کرد: امسال  31مرکز خرید مستقر در استان خراسان جنوبی  توانستند با تحویل گرفتن بیش از 4 هزار و 13محموله گندم از کشاورزان، فصل خرید تضمینی گندم را با موفقیت به پایان برسانند .

مدیر کل شرکت غله و خدمات بازرگانی خراسان جنوبی  گفت: از این تعداد می توان به 3 مرکز خرید دولتی ،25 مرکز تعاون روستایی به عنوان مباشر خرید و 3کارخانه آرد سازی  استان به عنوان کمسیون خرید می باشند و بیشترین میزان خرید به شهرستان قاین تعلق دارد.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه (5) از تاسیسات ذخیره سازی و مهمترین تمهیدات انجام شده در زمینه ایمن سازی سیلوها ، انبارها و نیز از تاسیسات برق اضطراری بازدید کرد.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه (5)  ضمن بازدید از سیستم های اطفای حریق سیلوی شهرستان بیرجندگفت: اقدامات بازدارنده از بروز خطرات احتمالی در مراکز نگهداری و ذخیره سازی گندم را مثبت ارزیابی و نسبت به ارتقا آن تاکید نمود.

گفتنی است در این بازدید که با توجه به هفته پدافند غیر عامل صورت گرفته است مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 به انسجام و انتظام در نگهداری از دسترنج کشاورزان در بهترین شرایط محیطی ودر برابر هرگونه مشکل احتمالی تاکید کرد

 

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس