کمينه  
جمعه, آذر 15, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
تجهیز بالغ بر 55 درصد نانوایی های استان به مشعل های پخت دوگانه سوز  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

همزمان با هفته پدافند غیر عامل

تجهیز بالغ بر 55 درصد نانوایی های استان به مشعل های پخت دوگانه سوز

همزمان با هفته پدافند غیرعامل ، مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه5 از دوگانه سوز شدن افزون بر 55 درصد واحد های نانوائی استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 حسن پور در کمیته پدافند غیرعامل این شرکت توسعه اقدامات پدافنی در دورانی که نظام مقدس جمهوری اسلامی از تمامی جهات مورد تهدید دشمنان قرار گرفته است از مهمترین واجبات برای مدیران و مسئولین شرکت در جهت حفظ و نگهداری و صیانت از دسترنج گندمکاران به عنوان یکی از بارزترین ذخائر استراتژیک کشور است.

وی ضروریات امنیتی در حفظ سیلوها و مراکز ذخیره سازی را بخشی از اقدامات پدافندی دانست و افزود : پدافند غیرعامل در تمامی حوزه ها به خصوص سایبری نیز از مواردی است که مدیران در راستای استفاده از تکنولوژی هوشمند ، باید به آن توجه نمایند.

حسن پور با اشاره به فرارسیدن فصل سرما به دوگانه سوز شدن نانوائی های استان به عنوان اقدامی دیگر در حوزه پدافند غیرعامل اشاره کردو گفت : در حال اضر از بین افزون بر 4100 واحد نانوئی استان بالغ بر 55 درصد آنها به مشعل های دوگانه سوز مجهز گردیده اند تا در صورت بروز سرمای شدید ، قطع گاز و حادثه ای از این قبیل در عملکرد واحدهای نانوائی و تولید نان مردم گرانقدر استان کوچکترین خللی ایجاد نگردید.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 با بیان اینکه در شهر مقدس مشهد نیز بیش از 240 نانوائی دوگانه سوز شده اند اضافه کرد: این روند در سال جاری نیز ادامه یافته و تلاش در جهت تغییر و تبدیل مشعل های نانوائی به مشعل پخت نان با دو نوع سوخت کماکان ادامه خواهد داشت.

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس