کمينه  
يکشنبه, آذر 17, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
گردهمایی خانواده معظم شاهد شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران در مشهد  

اخبار عمومی

 

گردهمایی خانواده معظم شاهد شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران در مشهد

 

با خرید تضمینی 8 میلیون تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان، کشور دیگر نیازی به واردات گندم نخواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 , معاون وزیر جهاد کشاورزی که در جمع خانواده شهدای شرکت های غله و خدمات بازرگانی مناطق 14 گانه کشور در مشهد سخن می گفت به عزت آفرینی ، حماسه سازی شهیدان والامقام کشور اشاره کرد و افزود : آنچه امروز جمهوری اسلامی ایران را در تمامی عرصه های فرهنگی ، سیاسی، علمی و اقتصادی سربلند و عزتمند نموده به برکت مجاهدت های شهدا و صبر و استقامت خانواده شهداست .

مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت ، ما امروز با افتخار اعلام می کنیم که در سایه این ایثار و با اتکا به خونه پاک شهیدان ، در خدمت رسانی و خرید تضمینی دسترنج گندمکاران کشور با خرید و ذخیره سازی 8 میلیون تن گندم دیگر نیازی به واردات در سال جاری نخواهیم داشت .

وی با بیان اینکه در حال حاضر ذخیره مطمئن گندم مصرفی یکسال اینده کشور در مراکز ذخیره سازی وجود دارد اضافه کرد: این دستاورد در دهه گذشته بی سابقه بوده است .

معاون وزیر جهاد کشاورزی در ادامه با بیان اینکه تا کنون با لغ بر 88 درصد وجوه گندم خریداری شده از کشاورزان به حساب ایشان واریز گردیده است افزود : دولت 10 هزار میلیارد ریال کماکان به کشاورزان بدهکار است که این مبلغ نیز به زودی پرداخت خواهد شد.

مدیر عامل شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران در ادامه به بیان دغدغه هاوخواسته های خانواده معظم شهدا پرداخت و اضافه کرد : غالب درخواست های خانواده معظم شاهد و ایثارگر اشتغال است که در این خصوص تا کنون 22 نفر از فرزندان  شهدا در تهران و 72 نفر در دیگر استانهای کشور به کار گیری و استخدام شده اند که این روند در صورت نیاز به جذب نیرو ادامه خواهد داشت

گفتنی است در پایان این مراسم از خانواده معظم شهیدان شرکت های غله و خدمات بازرگانی مناطق 14 گانه کشور تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس