کمينه  
يکشنبه, آذر 24, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
اعزام کاروان زیارتی حرم مطهر امام خمینی (ره)  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

 اعزام کاروان زیارتی حرم مطهر امام خمینی (ره)

 کاروان چهل  نفره از کارکنان شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 ضمن تشرف به حرم مطهرامام راحل (ره) با آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب و رهبر معظم انقلاب اسلامی تجدید عهد و بیعت نمودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 : همزمان با بیست و ششمین سالگرد ارتحال رهبر کبیر انقلاب اسلامی ، 40 نفر از مدیران و کارکنان ولایت مدار این شرکت به حرم مطهر امام (ره) مشرف گردیدند.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 مهم ترین اهداف این سفر معنوی را تجدید میثاق با امام راحل و تجدید بیعت با رهبر معظم انقلاب دانست و افزود: جامعه امروز ایران نیازمند اندیشه های نابی است که بتوانند با آن فردای بهتری برای ایران بسازند که در این میان اندیشه های حضرت امام خمینی(ره) که مورد توجه بسیاری از متفکران بزرگی جهانی است می تواند بهتر منبع برای این نسل از انقلاب اسلامی باشد.

حسن پور با بیان این‌ که در اعزام کارکنان به مرقد امام خمینی(ره)بیشتر تاکید بر اعزام افرادی است که برای نخستین‌بار قصد رفتن به این سفر معنوی را دارند اظهار کرد: در طول سفر برنامه های ویژه ای برای این زائران تدارک دیده شدتا آنان بتوانند هر چه بهتر با شخصیت والای حضرت امام خمینی (ره) آشنا شوند.

لازم به ذکر است در حاشیه سفر این کاروان بارگاه منور حضرت فاطمه معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران را نیز زیارت نموده اند.

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس