کمينه  
يکشنبه, آذر 24, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
مراسم گرامیداشت روز جانباز در شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

 مراسم گرامیداشت روز جانباز در شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 ؛ همزمان با میلاد مسعود حضرت ابالفضل العباس (ع) وروز جانباز و تقارن آن با ایام سالروز فتح خرمشهر مراسم جشنی با حضور جمع کثیری از مدیران ، جانبازان و آزادگان و ایثارگران شاغل در این شرکت برگزار شد.

در این مراسم ، نوری عضو ستاد آزادگان کشور ، از جانبازان دفاع مقدس و سخنران این مراسم ، شکوه و عظمت و سربلندی ایران اسلامی را حاصل جانبازی و از خود گذشتگی ایثارگران و جانبازان دانست و گفت : تا زمانیکه نام و یاد شهیدان و جانبازان در کشور جاری باشد هیچ گونه آسیبی به نظام نخواهد رسید.

وی با بیان اینکه در حال حاضر به برکت خونه شهیدان به عنوان یک ابر قدرت در سطح منطقه مطرح می باشد گفت : این قدرت و سربلندی حاصل تدبیر و درایت و رهبری پیامبر گونه رهبر معظم انقلاب در کنار مجاهدت ها و از خود گذشتگی های ایثارگرانی است که پس از دفاع مقدس با حضور در تمامی عرصه های سیاسی و اقتصادی و خدمت رسانی حافظ انقلاب و ارزشهای خود بوده اند.

نوری در ادامه به جبهه فرهنگی و تهاجم همه جانبه دشمن برای از بین بردن ارزشهای فرهنگی انقلاب اشاره کرد و افزود : بصیرت و تکیه به ارزشهای دینی و انقلابی از مهمترین عناصری است که با تکیه بر آن می توان در برابر تهدیدات همه جانبه دشمن ایستاد.

این جانباز دفاع مقدس که فرمانداری شهرستان زاهدان در زمان حادثه تاسوکی به دست عوامل گروهک جندالشیطان را درکارنامه خدمت رسانی خود دارد در ادامه به بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس پرداخت.

لازم به ذکر است در پایان این مراسم از جانبازان و آزادگان شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 تقدیر به عمل آمد.

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس