کمينه  
سه شنبه, آذر 19, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
مراسم بزرگداشت روز کارگر برگزار شد  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

 مراسم بزرگداشت  روز کارگر برگزار شد

 

به مناسبت 11 اردیبهشت روز جهانی کارگر مراسمی با هدف تجلیل از مقام کارگران شاغل در شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 با حضورمدیر عامل ، اعضای هیات مدیره این شرکت برگزار شد.

به گزارش شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 حسن پور مدیر عامل این شرکت با اشاره ه توانمندی ها و نقش اثر گذار کارگران در در پیشرفت و پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و نیز کمک به رشد و شکوفایی کشور گفت : رسیدن به اهداف خدمت رسانی در حوزه گندم آرد و نان و تامین کالاهای اساسی و آنچه به عنوان وظایف ماهوی این شرکت ابلاغ شده است جز با یاری و تلاش مجاهدت گونه کارگران خدوم این شرکت میسر نمیباشد.

وی در ادامه با اشاره به کسب مقام های برتر عملکردی شرکت غله و خدمات بازرگانی در سطح استان و منطقه  افزود : تعالی نظام اداری و کاری در پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران توامان با کار و تلاش و همت کارکنان و گسترش روحیه جهادی خدمت رسانی باعث رشد و شکوفایی مجموعه در سطح کشور منطقه شده است .

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 در ادامه این مراسم گفت : اگر چه در دورانهای مختلف در عرصه های اقتصادی ، عمرانی و صنعتی مدیون خدمات کارگران عزیز است اما همواره باید به نکته تاکید و توجه داشت که موفقیت ایشان ، آزادی، استقلال، و سربلندی روز افزون انقلاب شکوهمند ایران اسلامی در تمامی شئون مدیون از خودگذشتگی ها و جانفشانی های شهیدان والا مقام ، ایثارگران ، جانبازان و خانواده معظم شهداست.

حسن پور، وحدت ، یکپارچگی همدلی و همزبانی بین مسئولین و کارکنان را رمز پیروزی در تمامی شئون کاری برشمرد و خواستار ایجاد ارتباط گسترده تر نسبت به گذشته بین مدیران و کارکنان شرکت گردید.

در پایان این دیدار از کلیه کارگران شاغل در شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 تقدیر به عمل آمد.

 

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس