کمينه  
يکشنبه, آذر 17, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
ذخیره ایده آل گندم استان خراسان رضوی در آستانه ورود به فصل خرید تضمینی  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

 ذخیره ایده آل گندم استان خراسان رضوی در آستانه ورود به فصل خرید تضمینی

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 در جمع صنعت گران صنعت آرد استان از ذخیره ایده آل گندم استان در آستانه ورود به فصل خرید تضمینی گندم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 با نزدیک شدن به فصل خرید تضمینی گندم نشست هم اندیشی با حضور مدیر عامل ، اعضای هیات مدیره و مدیران این شرکت و صاحبان صنعت آردسازی استان در محل انجمن صنفی کارخانجات آردسازی استان برگزار شد.

 در این نشست حسن پور با اشاره به زائر پذیر بودن شهر مقدس مشهد در ایام مختلف سال به خصوص نوروز و و تاکید بر لزوم رفع نیاز نان زائرین و مجاورین حضرت رضا (ع) گفت : برآورده نمودن این نیاز همت جهادی و تلاشی مضاعف را در همه حوزه های خدمت رسانی می طلبد که بخشی از این مهم در نوروز سال جاری با تلاش بی شائبه واحدهای تولید آرد استان محقق و موجبات رضایت مسافرین و ساکنین حریم رضوی فراهم گردید که جا دارد از این همت کارخانجات در تولید و تامین آرد مورد نیاز استان تشکر نمایم.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 در ادامه به ذخیره ایده آل گندم استان در آستانه ورود به فصل خرید تضمینی اشاره و ابراز امیدواری کرد: در سال جاری با بهره گیری از توان ذخیره سازی بخش خصوصی در کارخانجات آردسازی و یاری و تلاش صنعت گران این حوزه بتوانیم برگ زرین دیگری در خدمت رسانی به گندمکاران استان رقم بزنیم.

وی کسب رتبه سوم عملکردی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 در سطح کشور را ثمره همراهی ، همدلی و همکاری دولت و بخش خصوصی برشمرد و افزود : با برگزاری مستمر این سلسله جلسات هم اندیشی موجبات ارتقای این خدمت رسانی فراهم خواهد شد.

حسن پور اعتماد به بخش خصوصی را یکی از محورهای عملکردی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 عنوان کرد و گفت: اطمینان دارم که این بخش در فصل خرید تضمینی گندم با صیانت و محفاظت کامل از دسترنج کشاورزان نهایت تلاش خود را در فصل خرید گندم جهت حفظ کیفیت این سرمایه ملی بکار خواهد بست.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 ادامه داد : بهینه سازی دستگاه های و آفت زدائی مراکز ذخیره سازی و نیز  آموزش نیروهای کنترل کیفی از مهمترین اقداماتی است که قبل از ورود به فصل خرید تضمینی توسط این واحدها باید صورت پذیرد.

در پایان این دیدار مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 با اهداء لوح تقدیر به مدیران عامل کارخانجات آرد سازی استان از خدمات و اقدامات انجام شده توسط ایشان در راستای تولید و تامین آرد مورد نیاز استان در ایام نوروز تقدیر نمود.

لازم به ذکر است در این نشست حسینی ریاست انجمن صنفی کارخانجات ارد و عسلی عضو این انجمن ضمن قدردانی از برگزاری این نشست ها به بیان برخی از دغدغه های صاحبان این صنعت همچون دستمزد ذخیره سازی، کیفیت گندم های وارداتی و اعطای مجوز صادرات آرد به خارج از استان پرداختند

 

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس