کمينه  
يکشنبه, آذر 17, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
80 مرکز در خراسان رضوی گندم مازاد کشاورزان را خریداری می کنند  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

 با آعاز فصل خرید تضمینی گندم

80 مرکز در خراسان رضوی گندم مازاد کشاورزان را خریداری می کنند

بیش از 40 مرکز و کمسیون دولتی و 40 مرکز تعاون روستایی به عنوان مباشر جهت خرید تضمینی گندم در استان به کار گیری خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 به دنبال تشکیل کمیته هماهنگی خرید گندم استان که با حضور معاون برنامه ریزی ، مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی ، مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 و جمعی از مدیران سازمانها و نهادهای مرتبط با این امر برگزار شد بر لزوم همکاری همه جانبه دستگاه های متولی و دخیل در خرید تضمینی گندم تاکید گردید.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 در حاشیه بگزاری این کمیته اقتصادی گفت : در سال جاری دسترنج گندمکاران گرانقدر استان با احتساب 4 درصد افت مفید و 2 درصد افت غیر مفید به قیمت 11500 ریال خریداری خواهد شد که به این مبلغ به ازای هر درصد پاکی گندم 59 ریال به عنوان جایزه پاکی افزوده خواهد شد.

وی در ادامه از آمادگی 40 مرکز و کمسیون خرید دولتی در سطح سیلوها و کارخانجات آردسازی و 40 مرکز تعاون روستایی به عنوان مباشر خرید تضمینی گندم خبر داد.

حسن پور همچنین از ایجاد باجه های بانک کشاورزی جهت پرداخت وجوه در نقاطی که شعبه بانکی وجود نداشته باشد خبر داد و افزود : با توجه به تغییر بانک پرداخت کننده وجه گندم ، بانک عامل نیز آمادگی خود را جهت پرداخت وجوه گندم خریداری شده در کوتاهترین زمان ممکن اعلام نموده است.

وی افزود استفاده از ظرفیت سیلویی و انبارهای استاندارد و مسقف تعاون روستایی و نیز کارخانجات آردسازی در بخش خصوصی از تمهیدات ویژه ای است که به منظور تسهیل در روند خرید و تسزیع بخشیدن در آن اندیشیده شده است.

 

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس