کمينه  
يکشنبه, آذر 24, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
فرمانده جدید پایگاه مقاوت بسیج شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 معرفی شد.  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

 فرمانده جدید پایگاه مقاوت بسیج شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 معرفی شد.

طی حکمی از سوی فرمانده بسیج ادارات سپاه امام رضا علیه السلام رحیم رجبی به عنوان فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 ؛ در مراسم تودیع و معارفه فرماندهی پایگاه مقاومت سیدالشهدا علیه السلام که با حضور چندی از مسئولین ناحیه مقاومت بسیج ادارات ، مدیر عامل ، اعضای هیات مدیره و جمعی از مدیران شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 برگزار شد رحیم رجبی به عنوان مسئول جدید این پایگاه معرفی و از خدمات و زحمات محمد شجیعی طی تصدی این مسئولیت قدردانی شد.

حسن پور مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 با اشاره به اینکه بسیج و بسیجیان با ایثارگری ، رشادت و فداکاری بعنوان الگوهای نمونه رفتاری و اخلاقی، حق خود را طی 8 سال جنگ تحمیلی و بعد از آن در بحران های مختلف به مردم و کشور ادا نموده اند گفت: حفظ روحیه بسیجی و نمونه قرار دادن رفتار ،عملکرد و تفکر بسیجی امری است که باید به عنوان سرمشق پیش روی تمامی کارکنان قرار بگیرد.

وی در ادامه اضافه کرد: آنچه که امروز جمهوری اسلامی ایران را به عنوان یک محور تعیین کننده در مناسبات سیاسی منطقه ای مطرح میکند همین تفکر بسیجی وجهادی است که با صدور انقلاب نتیجه آن را در کشورهایی چون سوریه ، عراق، یمن ، فلسطین و لبنان مشاهده می کنیم.

وی در ادامه به نامگذاری سال جدید به عنوان سال همدلی و همزبانی ملت و دولت توسط مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: در کنار تکریم ارباب رجوع و خدمت جهادی، نوآوری و ابداع فکر و ایده های نوین در عرصه های مدیریتی از دیگر شاخصه های تفکر بسیجی است.

 

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس