کمينه  
دوشنبه, آبان 20, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
ستاد خرید تضمینی گندم در سال 94 تشکیل شد.  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

 ستاد خرید تضمینی گندم در سال 94 تشکیل شد.

با آغاز سال جدید ستاد خرید تضمینی گندم شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 ؛ ستاد خرید تضمینی گندم سال 1394 با هدف برنامه ریزی و تمهید ساختارهای نوین در عرصه خرید تضمینی دسترنج گندمکاران سه استان خراسان رضوی ، شمالی و جنوبی با حضور مدیر عامل و اعضای هیات مدیره و مدیران ستادی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 تشکیل شد.

حسن پور مدیر عامل  شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 در این خصوص گفت : این شرکت همچون سنوات گذشته و با آغاز فصل برداشت گندم تمام تمهیدات و مقررات لازم در راستای خدمت رسانی به کشاورزان استان و منطقه اندیشیده که در جهت تسریع خرید تضمینی گندم سال جاری عملیاتی خواهد نمود.

وی با اشاره به تغییر بانک عامل پرداخت کننده وجه گندم کشاورزان افزود : پرداخت وجوه گندم خریداری شده در سال جاری از طریق بانک کشاورزی صورت خواهد پذیرفت که در این راستا نیز با هماهنگی های صورت پذیرفته با مدیریت بانک در سطح استان امیدواریم همچون گذشته در کوتاهترین زمان ممکن مبالغ به کشاورزان پرداخت گردد.

حسن پور با اشاره به ظرفیت های ذخیره سازی در استان نیز اظهار  داشت : استان خراسان رضوی از افزون بر یک میلیون و 300 هزار تن ظرفیت سیلویی در دو بخش دولتی و خصوصی برخورداست که علاوه بر این میزان با هماهنگی های صورت گرفته بخش عظیمی از انبارهای شرکتهای تعاونی روستایی استان نیز بدین منظور و در جهت حذف حمل و نقل مضاعف محموله های گندم در اختیار خواهد بود.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 در پایان اضافه کرد: بر اساس پیش بینی اعلام شده از سوی سازمان جهاد کشاورزی استان در سال جاری و با توجه به نزولات آسمانی میزان خرید گندم در سال جاری بیش از 400 هزار تن خواهد بود. 

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس