کمينه  
سه شنبه, آذر 19, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
دیدار با خانواده شهدای شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5  

اخبار عمومی

 

 دیدار با خانواده شهدای شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5

همزمان با 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا، اعضای هیات مدیره شركت غله و خدمات بازرگاني منطقه 5  و جمعی از مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی با خانواده معظم شهدای این شرکت دیدار نمودند.

 به گزارش روابط عمومي شركت غله و خدمات بازرگاني منطقه 5 همزمان با نزدیک شدن به 22 اسفند ماه و روز گرامیداشت شهدا ، مدیر عامل و جمعی از مدیران شرکت با همراهی جمعی از مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی با حضور در منازل شهیدان عبدالله دارم و گل محمدی نقشه با خانواده معظم ایشان دیدار و ضمن پاسداشت یاد و خاطره ایشان و تجدید عهد و پیمان با آرمانهای مقدس امام و شهیدان از احوال و امور جاریه این دو خانواده شهید جویا شدند.

مدیر عامل شركت غله و خدمات بازرگاني منطقه 5 در حاشیه این دیدار ضمن پاسداشت
رشادت ها و از خود گذشتگی های شهیدان والا مقام انقلاب و 8 سال حماسه و ایثار و نیز دلاور مردی های جانبازان و ایثارگران این بازدید ها و دیدار ها با خانواده معظم شهدا و ایثارگران  را به عنوان یک وظیفه برای همه مدیران و کارکنان شرکت عنوان کرد.

وی ابراز امیدواری کرد: با خدمت رسانی هر چه بهتر و بیشتر به مردم شریف استان خراسان رضوی و زائرین و مجاورین حضرت رضا (ع) و تلاش در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری بتوان گامی در راستای لبیک گویی به آرمانهای مقدس امام و شهیدان برداشت.

حسنپور با اشاره به روزهای پایانی سال جاری گفت: امیدواریم سال آینده سالی سرشار از موفقیت و بهروزی برای خانواده معظم شهیدان باشد.

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس