کمينه  
يکشنبه, آذر 17, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
تعیین کشیک های ویژه پخت نان در ایام نوروز  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

 تعیین کشیک های ویژه پخت نان در ایام نوروز

 

 به گزارش روابط عمومي شركت غله و خدمات بازرگاني منطقه 5 در نشستی كه با حضور مدير عامل و مديران ستادي در مشهد و مديران شعب اين شركت در شهرستانهاي استان برگزار گرديد، حسن پور، مدير عامل، با اشاره به لزوم آمادگي همه جانبه و شبانه روزي در ايام نوروز باتوجه به حجم بالای سفرهاي نوروزي به شهر مقدس مشهد، خدمات رساني و استقبال از مسافرين و زائرين در شهرستانهاي منتهي به شهر مشهد را از مهمترين وظايف اين شركت برشمرد و افزود: با توجه به حضور و نیاز خیل عظیمی از زائرین و مجاورین حضرت رضا (ع) در ایام نوروز به نان، كليه شعب و نمايندگي اين شركت موظف به ارائه خدمات در طول ايام نوروز به منظور تسهيل و تسريع در تامين نان مسافران مي باشند.

در پایان این نشست هم اندیشی حسنپور گفت :باتشکیل ستاد تمهیدات سفرهای نوروزی این شرکت، برای هرچه بهتر پذیرائی کردن از مسافران نوروزی تصمیمات وبرنامه های لازم اندیشده شد تا مسافران این شهر مقدس خاطرات خوشی را به عنوان سوغات از شهر امام رضا(ع) به همراه داشته باشند

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 افزود: باید بابرنامه ریزی و خدمات رسانی زمینه حضور بی دغدغه مسافران نوروزی را در این فراهم کنیم .

وی اضافه کرد: بیش از 60 واحد نانوائی و کیوسک فروش نان و همینطور فروشگاه های مجاز عرضه نان بسته بندی  ، برای ارائه خدمات به مسافران نوروزی در اطراف حرم مطهر فعال خواهند بود.

حسنپورافزود :  که با ایجاد کشیک های لازم برای نانوایی ها جهت تهیه نان طی 24 ساعت در ایام تعطیلات نوروز هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 همچنین با تأکید بر آمادگی همه جانبه مسئولین این شرکت و نهادهای مرتبط درتامین نان استان در ایام نوروز گفت : کمپ های اقامتی، اماکن زیارتی و سیاحتی حاشیه شهر و نیز مراکز خرید پرتردد شهر نیز از دیگر مواردی بود که با تصمیم گیری ستاد تمهیدات سفرهای نوروزی مورد برنامه ریزی درجهت تامین نان قرار گرفته است .

حسنپور گفت : در این راستا همچنین دستور العمل استقبال از زائرین تابستانی آستان مقدس حضرت رضا (ع) در خصوص پیش بینی نانوائی های کشیک ، به ادارات شهرستانهای مسیر ورودی زائرین از جمله قوچان، سبزوار، نیشابور ، گناباد و تربت حیدریه ابلاغ گردیده است.

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس