کمينه  
يکشنبه, آذر 24, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
بانک عامل پرداخت کننده وجه خرید تضمینی گندم تغییر کرد.  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

 بانک عامل پرداخت کننده وجه خرید تضمینی گندم تغییر کرد.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 از تغییر بانک عامل پرداخت کننده وجه خرید تضمینی گندم در استانهای خراسان به بانک کشاورزی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 ؛ حسن پور مدیر عامل این شرکت درخصوص تمهیدات خرید تضمینی گندم در سال آینده گفت : طبق گزارشات اعلام شده از جانب سازمان جهاد کشاورزی در سال آینده به فضل الهی استان خراسان رضوی شاهد 400 هزار تن خرید گندم خواهد بود.

وی خرید گندم در سال جاری را 281 هزار تن اعلام کرد و افزود : استان خراسان رضوی در سال جاری با تمهید بیش از 40 مرکز و کمسیون خرید در سطح استان و از ابتدای خرداد ماه سال جاری عملیات خرید تضمینی گندم را آغاز که تا پایان این مهم بیش از 281 هزار تن از گندم مازاد بر نیاز کشاورزان استان خریداری و ذخیره سازی شد.

وی ادامه داد: در سال آینده نیز با توجه به تغییر عاملیت بانک پرداخت کننده وجه گندم خریداری شده به بانک کشاورزی ونیز دیگر تمهیدات اندیشیده شده در این راستا،  امیدواریم بتوانیم گامی ارزشمند در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در راستای اقتصاد مقاومتی برداریم.

حسن پور بهره گیری از افزون بر یک میلیون و 400 هزار تن ظرفیت ذخیره سازی گندم در دو بخش دولتی و خصوصی و در غالب سیلوهای بتنی ، فلزی، انبارهای مکانیزه و سیلوهای چادری را بخشی از توان خدمت رسانی این شرکت در فصل خرید سال آینده عنوان کرد .

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس