کمينه  
جمعه, آذر 15, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
برگزاری جشن انقلاب در آسایشگاه معلولین فتح المبین مشهد  

اخبار عمومی

 

 برگزاری جشن انقلاب در آسایشگاه معلولین فتح المبین مشهد

سی و ششمین جشن بهار انقلاب توسط شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 در محل آسایشگاه معلولین فتح المبین مشهد برگزار شد.

        به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 : همزمان با برگزاری جشن ها و برنامه های گرامیداشت و دهه مبارک فجر جشن بزرگداشت سی و ششمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به رهبری بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) با حضور اعضای هیات مدیره و جمع کثیری از کارکنان و خانواده ایشان در محل آسایشگاه معلولین فتح المبین و با حضور چندی از عزیزان ساکن در این اسایشگاه برگزار شد.

        حسن پور مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و حضرت امام خمینی (ره) ، پیروزی و ثبات شکوهمند انقلاب اسلامی را ثمره رهبری پیامبر گونه و از خود گذشتگی ها و جانفشانی شهیدان جانبازان و آزادگان تاریخ انقلاب و بعد از آن جنگ تحمیلی دانست و گفت: بزرگداشت و گرامیداشت یاد و امام و شهیدان و حفظ آرمانهای انقلاب و رهبری به عنوان یک وظیفه بر عهده تمام ملت ایران است .

        وی با اشاره به تحولات تاریخ ساز از سال 42 تا پیروزی شکوهمند انقلاب ، تبعیت از ولایت فقیه و وحدت کلمه را به عنوان رمز پیروزی انقلاب عنوان کرد.

        در ادامه این مراسم حجه الاسلام مافی نژاد در صحبتهایی به بیان نکاتی در خصوص دست یابی به ارامش روحی و لازمه های آن پرداخت.

        در این مراسم همچنین گروه موسیقی اسایشگاه معلولین فتح المبین متشکل از هنرمندان کم توان جسمی به اجرای قطعات هنری موسیقی و دف نوازی پرداختند .

این خبر می افزاید ، اجرای مسابقات فرهنگی ، نمایش ، پخش کلیپ ، شعبده بازی و همینطور اهداء جوایز مسابقات فرهنگی ،ورزشی که از ابتدای دهه فجر برگزار شده بود و همچنین اهداء جوایز برگزیدگان سومین دوره جشنواره غذا از دیگر برنامه های شاد و متنوع جشن پیروزی انقلاب بود.

 

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس