کمينه  
سه شنبه, آذر 19, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
برگزاری سومین دوره جشنواره غذا در شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

 برگزاری سومین دوره جشنواره غذا در شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5

سومین دوره جشنواره غذا ویژه کارکنان شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 بزرگداشت ایام الله دهه مبارک فجر برگزار شد.

        به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 ؛ همزمان با دهه مبارک فجر و در کنار برگزاری جشن های سی و ششمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی سومین جشنواره غذا و پخت کیک با حضور کارکنان این شرکت در محل آسایشگاه معلولین فتح المبین برگزار شد.

        این خبر می افزاید : این جشنواره غذا برای سومین سال متوالی و با همت خانواده و کارکنان شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 در حاشیه جشن پیروزی انقلاب که در محل اسایشگاه معلولین برگزار شده بود بر پا گردید.

        در این خبر آمده است در این ایام همچنین به منظور گرامیداشت یاد و خاطره مجاهدتهای روز های انقلاب مسابقات ورزشی نیز در بین کارکنان این شرکت و در سه رشته والیبال، تیراندازی و دومیدانی برگزارشد.

        لازمه به ذکر است که در جشن پیروزی انقلاب که با حضور حمع کثیری از خانواده بزرگ شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 در محل آسایشگاه معلولین فتح المبین مشهد برگزار شد از برگزیدگان این مسابقات تقدیر به عمل آمد.

        بر پایه این خبر حسن ختام جشن ها و برنامه های گرامیداشت سی و ششمین سالروز پیروزی انقلاب، حضور پرشور و منسجم اعضای هیات مدیره و کارکنان شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن بوده است.

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس