کمينه  
يکشنبه, آذر 24, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
روابط عمومی بازوی توانمند مدیریت در عرصه فرهنگسازی اصلاح الگوی مصرف نان  

اخبار عمومی

 

 روابط عمومی بازوی توانمند مدیریت در عرصه فرهنگسازی اصلاح الگوی مصرف نان

کمیته مناسبتهای شورای هماهنگی روابط عمومی های استان خراسان رضوی در شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 تشکیل شد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 ، مدیر عامل این شرکت در کمیته مناسبتهای شورای هماهنگی روابط عمومی استان خراسان رضوی که با حضور مدیران و کارشناسان روابط عمومی دستگاه های اجرایی مشهد مقدس در محل سیلوی شهید رواقی مشهد برگزار شد ، از روابط عمومی ها به عنوان بازوان توانمند مدیران در فرهنگسازی عرصه های گوناگون فرهنگیف اجتماعی و اقتصادی یاد کرد و گفت : لزوم رسیدن به به اهداف مهم سازمانی بهره مندی از روابط عمومی توانمند ، خلاق و حاضر در تمامی عرصه ها می باشد.

        حسن پور در ادامه ضمن بیان بخشی از اهداف سازمانی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 گفت : فرهنگسازی در راستای تولید ، نگهداری ،مصرف و صرفه جویی نان به عنوان یک سرمایه ملی بنا به فرموده مقام معظم رهبری وظیفه کلیه مسئولین این حوزه بالاخص روابط عمومی ها به عنوان ارگان رسانه ای دستگاه های اجرایی می باشد.

        در این شورا ، همچنین طوریان دبیر و مدیر روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان رضوی نیز با اشاره به اقدامات سخیف کشورها ونشریات غربی در توهین به پیامبر اعظم (ص) ، این اقدام را از طرف جامعه روابط عمومی های استان محکوم کرد.

        در این نشست مباحثی همچون تاکید  بر برگزاری هر چه با شکوهتر مراسمات بزرگداشت سالگرد پیروزی غرورآفرین انقلاب اسلامی ، تجلیل از پیشکسوتان عرصه روابط عمومی ، ایجاد تعامل و همکاری تنگاتنگ بین مدیران روابط عمومی ها و ... به مشورت و تبادل نظر گذاشته شد که در پایان مصوباتی نیز در بر داشت.

        گفتنی است در پایان مدیران عضو در شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان خراسان رضوی از مجموعه سیلوی شهید رواقی و نحوه خدمات رسانی در این سیلو بازدید نمودند.

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس