کمينه  
جمعه, آذر 15, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
انجام بیش از 9100 مورد بازرسی از نانوائی های مشهد مقدس  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

 انجام بیش از 9100 مورد بازرسی از نانوائی های مشهد مقدس

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 از انجام بیش از 9100 مورد بازرسی از واحد های نانوائی مشهد مقدس از ابتدای سال جاری خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 ، حسن پور در حاشیه برگزاری کمیته ساماندهی گندم آرد و نان استان که با حضور نماینده استاندار و دیگر نمایندگان دستگاه های اجرائی مرتبط در این شرکت برگزار شد گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون افزون بر 9100 مورد بازرسی از واحد های نانوائی استان صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه این بازرسی ها با حضور نمایندگان شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 ، معاونت بازرسی و نظارت سازمان صنعت معدن و تجارت، اتحادیه نانوایان ، تعزیرات حکومتی و ... برگزار می شود اضافه کرد : مباحثی همچون مشتری مداری، بهداشت محیط ، ماشین آلات و دستگاههای نانوایی، بهره گیری از افزودنی ها، کم فروشی، گران فروشی و تجهیز واحد های نانوایی به دستگاه های توزین و ... از مهمترین نکاتی است که مورد توجه بازرسان قرار گرفته بود.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه5 گفت : به دنبال بازرسی های صورت گرفته که کماکان نیز ادامه خواهد داشت برخورد لازم بازدارنده با متخلفین در حوزه های مربوطه صورت گرفته است.

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس