کمينه  
دوشنبه, آبان 20, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
پرداخت 100 درصدی وجوه گندم کشاورزان خراسان رضوی  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

پرداخت 100 درصدی وجوه گندم کشاورزان خراسان رضوی

وجه گندم خریداری شده از کشاورزان خراسان رضوی بطور کامل پرداخت شده است.

 به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 ، حسنپور مدیر عامل این شرکت گفت : از ابتدای خرداد ماه سال جاری تا کنون بالغ بر 281 هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان خراسان رضوی خریداری و در مراکز ذخیره سازی گندم استان انبار شده است.

وی افزود : این میزان خرید گندم در غالب 39 هزار و 253 محموله خریداری
 شده است.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 با بیان اینکه تا کنون 100 درصد وجه گندم های خریداری شده پرداخت و به حساب ایشان واریز شده است گفت : تا کنون افزون بر 2 هزار 978 میلیارد و 779 میلیون و 40 هزار ریال در این راستا پرداخت شده است.

حسن پور گفت : شهرستان تربت جام با 47 هزار تن ، چناران با 32 هزار تن ومشهد با 30 هزار تن خرید تضمینی گندم بیشترین خرید استان را به خود اختصاص داده اند.

وی به خرید 234 هزار تنی استان در سال گذشته در این بازه از  زمان اشاره کرد و گفت : با توجه به خرید همزمان سال گذشته ، در سال جاری افزایشی 20 درصدی را استان شاهد بوده ایم.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 همچنن به خرید گندم در دیگر استانهای خراسان اشاره کرد و گفت: استان خراسان شمالی 77 هزار و 653 تن و استان خراسان جنوبی 13 هزار 519 تن خرید تضمینی گندم را به خود
اختصاص داده اند.

گفتنی است خرید تضمینی گندم از ابتدای خرداد ماه جاری با قیمت 10500 ریال و با احتساب 4 درصد افت مفید و 2 درصد افت غیر مفید آغاز که تا کنون ادامه داشته است.

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس