کمينه  
جمعه, آذر 15, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
اجراء تمهیدات برای استقبال از موج دوم زائرین تابستانی  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

 اجراء تمهیدات برای استقبال از موج دوم زائرین تابستانی

تمهیدات لازم در جهت پذیرایی از زائرین تابستانی حضرت امام علی بی موسی الرضا (ع) اجرائی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 ؛ حسن پور مدیر عامل این شرکت در این خصوص گفت: همه ساله در ایام نوروز و تابستان در استان خراسان رضوی بویژه شهر مقدس مشهد ، با هماهنگی دستگاه های مربوطه ، طرح استقبال و پذیرائی از زائرین مضجع منور رضوی به اجراء در می آید.

وی گفت : در قالب این طرح در مسیر های اطراف حرم و نقاط زائر پذیر شهر مقدس مشهد اعم از زیارتگاه ها و نقاط ییلاقی افزون بر 75 واحد خبازی به ارائه خدمات ویژه پرداخته که هم اکنون آرد مورد نیاز این و احدها تامین شده است و علاوه بر آن واحد های نان صنعتی و انبوه پز دارای شناسه بهداشتی نیز به تولید و عرضه نان بسته بندی و بهداشتی مبادرت می نمایند.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 افزود : با توجه به اینکه موج ابتدائی زائرین تا 10 تیرماه و قبل از آغاز ماه مبارک به پایان رسیدند ، پیش بینی می شود که با حلول عید سعید فطر حجم مسافرین و زائرین نسبت فزاینده ای به خود بگیرد که در این راستا تمهیدات لازم اتخاذ گردیده است.

حسن پور افزود : در این راستا همچنین دستور العمل استقبال از زائرین تابستانی آستان مقدس حضرت رضا (ع) در خصوص پیش بینی نانوائی های کشیک ، به ادارات شهرستانهای مسیر ورودی زائرین از جمله قوچان، سبزوار، نیشابور ، گناباد و تربت حیدریه ابلاغ گردیده است.

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس