کمينه  
جمعه, آذر 15, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
آغاز عملیات خرید تضمینی گندم در استان خراسان رضوی  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

 آغاز عملیات خرید تضمینی گندم در استان خراسان رضوی

 

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 حسن پور مدیر عامل این شرکت گفت : عملیات خرید تضمینی گندم استان خراسان رضوی با خرید بیش از 130 تن از گندم مازاد بر نیاز کشاورزان طی 10 محموله در شهرستانهای گناباد و تربت حیدریه آغاز شد.

وی در خصوص نرخ خرید گندم در سال جاری گفت :  قیمت خرید گندم با احتساب 4 درصد افت مفید و 2 درصد افت غیر مفید 10500 ریال خواهد بود که به ازای هر درصد پاکی محصول مبلغ 59 ریال به قیمت پایه اضافه خواهد شد.

حسنپور با بیان اینکه استان خراسان رضوی یازدهمین استان آغاز کننده خرید تضمینی گندم در کشور می باشد افزود : این شرکت با تمهید 25 مرکز خرید دولتی و با همکاری و مباشرت 27 مرکز تعاون روستایی در سطح استان آماده دریافت و ذخیره دسترنج کشاورزان گرانقدر می باشد.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه5 ضمن اشاره به تلاش در جهت پرداخت وجه گندم طی 24 ساعت در سال جاری تاکید کرد : در سال جاری طبق هماهنگی های صورت وجه گندم در کمترین زمان ممکن به حساب کشاورزان واریز خواهد شد که در این راستا اقدام بموقع کشاورزان در افتتاح حساب در یکی از شعب بانک سپه به عنوان بانک عامل پرداخت کننده وجه گندم ، موجب تسریع در خدمات رسانی و پرداخت وجوه گندم خواهد شد.

حسنپور  در ادامه ابراز امیدواری کرد: با توجه به تمهیدات و تلاش های صورت گرفته و با عنایت به نیک اندیشی گندمکاران در پرهیز از تحویل دسترنج خود به دلالان سودجو ، قریب به 300 هزار تن گندم خرید گندم در استان صورت پذیرد.

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس