کمينه  
سه شنبه, آذر 19, 1398
 
 
 
 
 
   
     
 
حضور قائم مقام معاون وزیر در جمع اعضای هیات مدیره شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5  

اخبار عمومی

روابط عمومی
 

 حضور قائم مقام معاون وزیر در جمع اعضای هیات مدیره شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5

قنبری ، قائم مقام و عضو هیات مدیره شرکا بازرگانی دولتی ایران طی حضور در جلسه هیات مدیره با مدیر عامل و دیگر اعضای هیات مدیره شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 دیدار و گفتگو کرد

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 ، دومین جلسه هیات مدیره این شرکت میزبان قائم مقام وزیر و عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران در مشهد مقدس بود.

در این دیدار قنبری از عملکرد مثبت هیات مدیره ، مدیران و کارکنان شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه5 در سال گذشته و سال جاری در خرید و تامین گندم مورد نیاز نوزیع سبد کالا و نیز سیاستگذاری به موقع و موثر در خصوص مصرف گندم و آرد و صرفه جوئی قابل توجه در استان های خراسان تقدیر نمود.

وی به موقعیت حساس استانهای خراسان رضوی شمالی و جنوبی با توجه به پذیرا بودن خیل عظیمی از مشتاقان حضرت رضا(ع) در طی سال اشاره کرد و گفت : این حجم سفر زائرین به استان و تردد از استانهای همجوار وظیفه ای دوچندان را علاوه بر پاسخگویی به مردم بومی استان و دیگر شهر های منطقه بر عهده مدیران ستادی نهاده است که ایشان نیز به خوبی ایفاگرخدمت صادقانه وخالصانه به مردم شریف کشورمان بوده اند.

در ادامه این دیدار حسن پور مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 طی گزارشی از تمهیدات اندیشیده شده در خصوص خرید گندم سال جاری گفت : آمادگی کامل 16 مرکز خرید دولتی و خصوصی ، 27 کارخانه آرد برای خرید دسترنج کشاورزان سطح استان و نیز 25 مرکز تعاون روستایی مستقر در شهرستانها بخشی از پیش بینی های لازم جهت ورود به فصل خرید تضمینی گندم از کشاورزان استان خراسان رضوی است .

حسن پور در خصوص سطح زیر کشت، تولید و پیش بینی میزان خرید گندم نیز در سال جاری گفت : بنا بر اعلام سازمان جهاد کشاورزی استان سطح زیر کشت آبی گندم210 هزار هکتار و دیم 120 هزار هکتار بوده است که از این میزان سطح زیر کشت پیش بینی 480 هزار تن تولید و 300 هزار تن خرید به صورت تضمینی شده است .

در این جلسه مباحثی همچون کاهش درصد سبوسگیری از آرد نانوائی ها با توجه به اثرات مثبت سبوس بر سلامت جامعه ، لزوم استمرار نگاه ویژه مسئولین به استان در راستای تامین گندم مورد نیاز و نیز برخی مباحث مرتبط با بودجه و مسایل پرسنل این منطقه عنوان و مورد بررسی قرار گرفت.

  .::اتصال به منبع خبری ::.  
 
     
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 (استانهای خراسان) می باشد.
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس